Nánožník na sporťák

Anonymni
24.3.09 18:27

Nánožník na sporťák

Ahoj, rozhodla jsem se po přečtení několika příspěvků, že půjdu do kočárku i přez to že se mi mimčo narodí až koncem srpna. Chci se jen zeptat jestli je nutné kupovat originál fusak mutsy nebo jestli se mi mimčo vejde do korbičky i v jiném. A také jsem se dočetla, že sportáček nemá nánožník? Jen se chci zeptat co to mají sporťáčky na fotkách natažené. Já si myslela že je to právě onen nánožník. Mohl by mi to někdo prosím vysvětlit, jsem z toho v rozpacích. :oops: Díky za odpovědi. :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2139
24.3.09 18:42

Ahoj, ohledně fusaku, můžeš mít samozřejmě i jiný, ono záleží, co je to za kočár, jak velkou má korbičku a jak velký je fusak. My máme fusak emitex combi a ten není moc objemný, tak si myslím, že se vejde do každého kočáru. S jiným zkušenosti nemám, ale viděla jsem, že některé maminky mají takové ty velké zimní fusaky s ovčí vlnou (asi) a kolikrát je měli i v relativně malých korbičkách a vešli se, ale bylo vidět, že moc místa nemají… Sportovní kočárky se většinou prodávají bez nánožníků a k většině z nich se dá dokoupit nánožník od té samé firmy, anebo nějaký univerzální… To se musíš zeptat v obchodě jak je to s tím konkrétním kočárem, co sis vybrala a jaký nánožník na něj pasuje… Tak hodně štěstí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
24.3.09 18:47

A jestli máš mít mimčo koncem srpna, doporučuju vybrat velkou korbu. Budeš tam mít v zimě fusak + už relativně velké dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.3.09 20:03

Fusak kup jakýkoliv, do korby ti bude pasovat snad opravdu každý. :)

Sportovní sedačka nánožník má, ale musíš si ho dokoupit, není součást sporťáku.

• Nahlásit
  • Citovat
1752
25.3.09 10:25

Zkus emitex, má velký výběr fusaků a pasují do skoro všech typů. Navíc je levnější. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama