nanožník nebo fusak k Chicco Liteway

6367
12.7.09 16:40

nanožník nebo fusak k Chicco Liteway

ahoj, koupila jsem v Holandsku golfky Chicco Liteway, ale bohužel tady k němu nedodávají nánožník ani fusak, tak bych se ráda zeptala, jestli se u nás dá někde dokoupit, v manuálu ta možnost uvedena je..

dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
12.7.09 16:46

Zkousela jsem zadat pres zbozi ale nic mi to nenaslo.Treba holky napisou vic.A co jsem zjistila tak fusak s nanoznikem je v jenom nejak se to da odepnout.Bohuzel ani pres fusak.Jak to vypada tak tady se prodavaji zrovna s nanoznikem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2753
12.7.09 18:13

ja kupovala chico liteway pred pul rokem a uz automaticky s nanoznikem. samostatne se asi fakt neprodava,zkusila bych nejaky univerzal, treba od emitexu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
12.7.09 20:07

Kupovala jsem Chicco Liteway v Rakousku a rovněž bez fusaku, taky jsem si pak dopisovala s Chicco všude možně a zvlášť se prostě neprodával. Vyřešila jsem to univerzálním fusakem a byl pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6367
13.7.09 09:34

ahoj holky, dík za info, tak to je smůla , vůbec mi to nedošlo, mohla jsem počkat do Čech a koupit až tam. Tak tam zkusim dat ten, co mam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.15 11:16

Dobry den, mám nanoznik oranzovo zeleny :-) bohuzel jsem ho ani nevyuzila je novy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama