Nánožník nebo i fusak?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1Pavlina
Nováček 2 příspěvky 08.10.08 10:22
nánožník nebo i fusak?

Ahoj první mimčo budeme mít v lednu a vůbec nevím když budeme mít kočárek jané slalom pro i s nánožníkem, jestli je nutné mít na zimu ještě dítě ve fusaku, není to moc vrstev, když bude přikryté tím nánožníkem?
Díky za rady Pavla.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 08.10.08 10:28

Ahoj!

Určitě pořiď i fusak! Nánožník ho rozhodně nenahradí.
Doporučuji ten kombinovaný, kde se dá oddělat ta spodní prodloužená část. Určitě ho využiješ i další rok. (Emitex nebo Aesthetic)

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 08.10.08 10:48

Rozhodně i fusak, by ti mimi zmrzlo :wink: Já ho používala na Sáru i vloni a to nebyla nějaká velká zima, ale na deku a kombinézu to nebylo, v kočáře mi spala - spí do dneška.

Martin_a
Kecalka 267 příspěvků 08.10.08 12:24

Taky mám koupený Jane slalom Pro i s fusakem. Nánožník je málo na zimu. Fusak se ti minimálně dvě zimy vyplatí.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 08.10.08 12:54

Určitě fusak, nejlip 3v1 - do korbičky se ti vejde pouze krátká varianta původně zamýšlená do autosedačky. Dlouhá verze u nás přišla na řadu další zimu.

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.08 17:09

100% pořiď i fusak! Taky máme jané i s nánožníkem a když jsme jezdili na hory nebo když byla moc velká zima tak jsme měli fusak, deku a ještě nánožník!!!!

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 08.10.08 20:29

My jsme byli dvě zimy bez fusaku, malý je hrozně teplokrevný a ty zimy nestály za nic, bylo teplo. Narodil se v lednu. Každou vycházku jsme odebírali nějakou vrstvu, skončil na body, kabátku, kombinéze, dece a v kočárku měl vkládací tašku s „poklopem“. Fusak máme, ale prostě na něho nedošlo.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 08.10.08 20:37

Já myslím, že taška s poklopem je vlastně fusak :-)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.08 20:38

Teda Luco, ja byt na prochazkce oblecena jako tvul maly tak zmrznu :-)

My vyuzivame fusak strasne moc. Vytahla jsem ho uz i letos a to tu jeste neni zima. Proste mi to prijde pohodlnejsi nez deka, kterou mi prcek odkopava nebo odhazuje z kocaru. Z fusaku se jen tak nedostane.

Lenka

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 09.10.08 08:36

Lasičko no já taky někde četla že vložná taška může fusak nahradit. :lol:

No a já oblíkala taky celkem jednoduše - to co měl doma (overálek nebo dupačky s bodýčkem) + kombinéza (nepodšitá, nevatovaná - dalo by se říct že to byl jen silnější overálek s kapucí). Žádná čepička - jen kapucka (i s tenkou bavlněnou čepičkou měl spocenou hlavičku). šup do fusaku (ještě po mým bráchovi - hezký nezničený) a do tenké deky. Vždy jsem ho vytáhla pěkně vyhřátého…

Na kyčličkách jsem tedy zírala co všechno maminky na děťátka navlíkají - kolikrát byly jak cibule - a po sundání všech vrstev bylo mimčo o polovinu hubenější. :lol: :lol: :lol: :lol:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 09.10.08 11:43

tulenice: na kyčlích jsem taky občas zírala. Matka přijela s kočárem, sundala svetr a byla uřícená v triku, pak vybalila děcko z 5ti vrstev 8O :D

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 15.10.08 16:51

Taky ted řeším toto téma.prodavačka mi říkala,že mám vzít oboje,že to užiju (snad to není reklamní tah…).
Mám taky vybraný kočárek Jané Slalom - jejich fusak mi ale nedoporučovala a taky mi ukazovala ten odpínací od Emitexu a ještě jedné značky.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 15.10.08 20:49

Befano: prodavačkám nevěřím ani dobrý den, propagujou to, co potřebujou prodat, mívají malej výběr a pak se doma člověk diví, co si to vlastně koupil :-(

Anetoska
Kecalka 363 příspěvků 23.10.08 04:18

Taky mi příjde, že některé matky moc nabalují. Mám také Slalom, ale určitě fusak pořídík i když máme nánožník.

Keit
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 30.10.08 22:39

Taky čekám mimčo v lednu a tak děkuji za potvrzení názoru :)
Líbí se mi ten fusak od emitexu, na ten od Aesthetik jsem koukala v obchodě a moc se mi nelíbí ta „kapuca“ - vrchní díl se dá sepnout zipem…
Nevíte kde by se dal vidět v Praze ten od Emitexu? Objednám ho přes net, ale vždycky si takovéhle věci potřebuju prohlédnout naživo a osahat :oops: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >