nápad na vánoční dárek pro 20 měsíčního kluka

Anonymni
22.10.07 17:51

nápad na vánoční dárek pro 20 měsíčního kluka

Potřebovala bych poradit jaký dárek pro 20 měsíčního kluka, příp. s čím si Vaše děti v tomto věku hráli či hrají. Prostě tipy na osvědčené hračky.

Díky

Bakulka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4419
22.10.07 18:11

Ahoj, tak u nás se osvědčila hračka ze dřeva, zatloukají se tam špalky kladívkem. Nevím, jak to jinak nazvat :wink: . Taky taková ta dřevěná vlačkodráha, mají jí např. v Ikee.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
1.11.07 13:39

Ahojky, tak tohle právě řeším i já. Kamarádka mi včera doporučila (jelikož má stejně starého kluka) tuto hračku od Playskool http://www.hracky-hry.cz/…ek/playskool-:-)-crew-vrtacka-filip/0, tak se zkus na to kouknout, existuje ještě pila, je prý taky dobrá. Já jsem ještě na netu našla lucerničku a vysavač. No a kluci když vidí, že tatínek šroubuje, tak chtějí taky, cenově je to taky přijatelné! Ahojky Meridea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.07 21:12

Ahoj.

Již zmíněné dřevěné hračky - stavební kostičky, vláčkodráha, zatloukačka, dřevěné puzzle.
Autíčka všeho druhu, hračky na písek, do vody (třeba vodolepky, kde se přiřazuje dolní oblečená polovina těla k horní)).
Výtvarné - prstové barvy, chodníkové křídy, modelíny s vykrajovátky…
Knížky a knížky, DVD, písničkové CD.
Lego Duplo - pro začátek základní :,-(u kostek a nějaká zvířátka (Baby ZOO…)
Mluvící pejsek od Fisher Price (dostala malá dcerka, ale starší - tehdy 2,5 letý syn by ho bral všemi 10) :D
Něco hopsacího - skákací zvířátko
Dětská uklízečka … mop a vysavač u nás dlouhou dobu vedlo…
a hlavně něco, kam to všechno uložíte :D .

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama