Reklama

Nápad pro ježíška pro 18timěsíční slečnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fanča
Kecalka 249 příspěvků 09.11.10 22:36
Nápad pro ježíška pro 18timěsíční slečnu

Asi to nebude originální dotaz, ale namáte někdo nápad, co na hraní pro 18timěsíční holčičku? Něco s čím si vaše děti rády hrají v tomto věku. Dík za inspiraci!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 09.11.10 22:42

Kuchyňka, kočárek, Duplo, Samík dostane ještě boby, lopatu na sníh, velký náklaďák, garáže se sjezdy (viděla jsem obojí i u holčiček a baví je to), knížky (Špalíček pohádek a nějaké leporelo asi), ještě mně napadá Play-Doh modelína…

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 09.11.10 22:43

no my kupujem golfky a malou obyč panenku miminko (jen asi 20 cm za 100 Kč) pak máme od babiček objednané duplo (nějaká zvířátka)máme doma klasické kostky a s tím si vyhraje hodně. Dál pak dřevěný vláček navlíkací něco takového - http://www.maxikovy-hracky.cz/…y-vlacek-18d, k svátku v únoru mám schované magnetické rybičky rybolov. A dnes jsem koupila v tescu za 100Kč magnetickou kreslící tabulku a má úspěch (tu už jsem neschovávala) co ještě - jo od druhé babi domino a pak se uvidí co dalšího vymyslí sami :lol:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 09.11.10 22:43

jo modelínu mám taky objednanou :pankac:

Nerine
Kelišová 5318 příspěvků 09.11.10 22:45

Ahoj,
za mě jednoznačně Lego Duplo :palec:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 09.11.10 22:46

Jj, magnetická tabulka má obrovský úspěch :palec: Máme za 59,– z papírnictví…

Ještě zvažuju dřevěnou vláčkodráhu, ale nevím, jeslti se pak nebude muset už někdo odstěhovat :lol: :lol: :lol:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 09.11.10 22:54

Angu vláčkodráha se mi taky líbí i když mám holku ale taky se bojím toho zabrání prostoru, no možná ke druhým narozeninám podle toho jak se osvědčí ten malý vláček. :lol:

jo mě ještě v obchodě docela zaujal takový ten mluvící fén (pro kluky mají vrtačku) sice to není můj typ hračky, ale tak nemusí mít vše vzdělávací a rozvíjecí :lol:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 09.11.10 23:04

Mluvící fén ještě neznám :lol: Jednomu ježíškovi jsem zadala ještě palubní desku s volantem a zvuky - taky nic velice rozvíjejícího, ale zabavil se s tím sám přes půl hodiny :-P

Ivana IZA
Kecalka 343 příspěvků 09.11.10 23:36

Tak my to loni vyřešili tak, že jsem malou vzala do HM studia na Zličíně, ukázala jsem jí kdeco a ona sama si s tím buď hrála, líbilo se jí to, nebo ne. Pak jsme se s hračkami rozloučili no a já nakoupila později v klidu a celkem s přehledem, co se jí asi bude líbit. Člověk je přesvědčen, že zrovna tahle věc je ta pravá a ejhle, naše slečna měla úplně jiné požadavky. Taky se jí líbily úplně jiné panenky, než mě. Dostala pak ty nejmenší (a nejlevnější) golfky, do nich panenku, a panečku, hraje si s nimi dodnes nejradši.

saraai
Závislačka 4548 příspěvků 10.11.10 00:15
Ivana IZA píše:
Tak my to loni vyřešili tak, že jsem malou vzala do HM studia na Zličíně, ukázala jsem jí kdeco a ona sama si s tím buď hrála, líbilo se jí to, nebo ne. Pak jsme se s hračkami rozloučili no a já nakoupila později v klidu a celkem s přehledem, co se jí asi bude líbit. Člověk je přesvědčen, že zrovna tahle věc je ta pravá a ejhle, naše slečna měla úplně jiné požadavky. Taky se jí líbily úplně jiné panenky, než mě. Dostala pak ty nejmenší (a nejlevnější) golfky, do nich panenku, a panečku, hraje si s nimi dodnes nejradši.

tak to bych musela pak nakoupit celou hrackarnu :lol:

v roce a pul? ty obycejne golfky s panenkou, co uz tu byly zmineny, duplo Farmu doslala k druhym narozeninam a hraje si s ni dodnes, magneticka kreslici tabulka…

Pipet
Generální žvanilka 24089 příspěvků 10.11.10 07:28

Madlu hrozně baví mluvící pes od Fisher Price, ale je to větší investice a risk, že zrovna u vás nebude mít úspěch… Zrovna si pouští písničky a křepčí kolem :-D

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 10.11.10 08:02

tady je ten fén a vrtačka pro inspiraci - http://www.kasa.cz/…vici-fen-cz/
 http://www.hrackanek.cz/…-hasbro.html

Nouky
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 10.11.10 08:13

U nás z těch mluvících hraček měla úspěch housenka - dá se to tahat, otáčet okénka, na jeden režim to mluví, na druhý zpívá. Stálo to 800Kč a měli jsme obavy, jestli to nejsou vyhozené peníze, ale Týnka si s tím ještě občas pohraje i teď (bude mít tři). Jinak loni o Vánocích dostala Týnka skluzavku (má ji doma a zabírá děsně moc místa) :cert: Super věci a dodnes hodně populární byly pastelky do vany (dá se s nima malovat na kachličky, na tělo, na vanu a pak jen jednoduše smýt) - na funkidsu jsou za 118 Kč a potom vodolepky - takové gumové obrázky, které se dají lepit na stěnu v koupelně nebo na vanu - vloni Týnka dostala oblékání panenek (v sadě jsou dvě panenky a velká spousta oblečků a doplňků), letos dostane auta se silnicemi (taky vodolepky). Pak ji z vany nemůžeme dostat :lol:

obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 10.11.10 08:33

Vojtik dostane jiz zminovanou magnetickou tabulku (od FP), pak nejake drobnosti, co jsme mu koupili na jarmarku (dreveny velky papouch, co ma provazek a „lita“ kdyz se za nej zatahne, potom manaska na ruku pejska, mj. takovy manasek na ruku - uplne obycejny prase z Ikea - ted Vojtu asi 2 mesice dost bere, je to jeho kamos).
Duplo dame asi az v cervnu ke 2 narozeninam, myslim, ze ted si s tim jeste tolik nevyhraje.
Pak dostane sanky s ohradkou.
A soupravu stanu s tunelem, tu bude mit v velkem pokoji a az bude hezky, tak na zahrade.
Vlackodrahu asi porizovat vubec nebudeme, je to strasne draha zalezitost a taky narocna na misto, spis pujdeme do toho Dupla.
Jo jeste dostane Tatru na pisek, doufam, ze ji sezeneme, chtela bych takovou tu velkou jako za naseho detstvi, ale pry se neda sehnat, jen jakasi Liazka nebo IPA nebo co…
Jo modelinu v tomhle veku moc nedoporucuju, mam zkusenost, ze ji prckove jedi.
Barvicky na telo a do vany zni dobre, asi se po tom koukneme :palec:
Jo jeste uz dostal predvanocne destke pianko od Simby Super concert, se zviratkama, a to ho desne bavi.
A taky jsem nevydrzela mu nedat letadylko odstrkovadlo, z bazárku za 600,–, jinak stoji silenych 1500,–, to videl u kamaradky a byl z nej vodvařenej - tak uz ho ma 14dni a je z nej vodvařenej porad - hraje, sviti, strkaji se do nej kosticky, prvni odstrkovadlo, kde staci na zem a odstrkuje se :mrgreen:

jo ale dodávám, že tohle jsou vsechno darky domluvene od cele rodiny, ne pouze od maminky a tatinka :mrgreen:
 http://sphotos.ak.fbcdn.net/…238368_n.jpg

obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 10.11.10 08:41

jo a ty golfky s panenkou - tak ty Vojtu taky berou :lol: na piskovisti si je pujcuje od holcicek ;-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >