Napadení od přítelkyně bývalého manžela

19.2.20 21:14

Napadení od přítelkyně bývalého manzela

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenostibs tím co se mi dnes stalo. Mám ve své péči 2 letou dceru, která chodí 2 krat v týdnu je svému otci. Bývalý manžel má novou přítelkyni, která mě už delší dobu při předávání dcery slovně provokovala. Dnes když dceru vraceli mě začala nejprve slovně napadat. Když jsem jí řekla že si nepřeju aby mě urazela napadla mě ikdyz jsme měla dceru na ruce. Nejdříve do mě začala strkat poté mě bouchla do ruky a několikrát opakovaně se na mě napřáhla a kdyby ji bývalý manžel nezastavil uhodila by mě. Zítra chci jít na socialku vše řešit. Je možné abych si zažádala o to, aby u předávání dcery byl pouze otec a já se s ní už nemusela vidět? Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58701
19.2.20 21:16
@Monys1991 píše:
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenostibs tím co se mi dnes stalo. Mám ve své péči 2 letou dceru, která chodí 2 krat v týdnu je svému otci. Bývalý manžel má novou přítelkyni, která mě už delší dobu při předávání dcery slovně provokovala. Dnes když dceru vraceli mě začala nejprve slovně napadat. Když jsem jí řekla že si nepřeju aby mě urazela napadla mě ikdyz jsme měla dceru na ruce. Nejdříve do mě začala strkat poté mě bouchla do ruky a několikrát opakovaně se na mě napřáhla a kdyby ji bývalý manžel nezastavil uhodila by mě. Zítra chci jít na socialku vše řešit. Je možné abych si zažádala o to, aby u předávání dcery byl pouze otec a já se s ní už nemusela vidět? Děkuji za odpovědi

Co o to požádat přímo otce? Nepřistoupil by na to bez ospodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3304
19.2.20 21:17

Příště volej policii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 21:18

@Lama Lama určitě ne nekomunikuje se mnou zkoušela jsem se s ním domluvit ale řekl mi že je to jeho přítelkyne a bude ho doprovázet. V provokovani přítelkyni podporuje, ale dnes už to bylo přes čáru tak se mě zastal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 21:26

@Monys1991 koukala jsem na tvůj profil, podle nicku jsi mi někoho připomínala a už vím, ta kauza s absolutně debi*ní mindou co dává fotky na fb. Normálně bych na ní podala už TO, začala bych s těmi fotkami pokud s tím dodnes neprestala, přidala bych k tomu teď to napadení a ex oznámila, že jdu na ospod a budu žádat zákaz styku dcerky s ní. Tahle minda je očividně úplně labilní.. :pocitac: drž se holka, posílám spoustu virtuální podpory a Kdyby sis chtěla s někým pokecat, tak klidně napiš :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 21:29

@Kattynka000 děkuju ano už jsem psala ohledně fotek. Provokace trvají už delší dobu ale dnešek mě dodělal. Vědět že takle agresivnímu člověku, který ti zřejmě nemá v hlavě v pořádku mám sverovat svoej dítě je pro mě strašný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6256
19.2.20 21:38

@Monys1991
podej TO na policii a dojdi na ospod…paní potřebuje dostat pořádně přes prsty… držím palce :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7454
19.2.20 21:40

@Monys1991 ja si s dovolením přečetla všechny tvoje diskuze. Nechce tě náhodou tahle dáma vyprovokovat k útoku a použít to proti tobě? Vnímáš z otcovy strany nějaký zájem mít dítě v péči? Byla bych opravdu obezřetná a okamžitě se šla na OSPOD poradit, jak mám v takových případech postupovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 21:45

@Aduš8 slečna se mě určitě snaží vyprovokat už delší dobu, ale nedaří se jí to. Podle toho co dnes řekla než na mě začala útočit zárli abych o bývalého manžela nezačala mít zase zájem. Ale to já opravdu nemám a mít nebudu. Z otcovi strany nevnímám, že by měl zájem o to mít dceru v péči. Ale už delší dobu se mi zdá že se snaží ukázat na to že jsem spatna máma už jen podle popisku u fotek mé dcery, které slečna přidává na internet, tak i podle toho jak na mě dneska slovně útočili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4483
19.2.20 21:54

A proto na příští předávání budeš vybavená zapnutým nahráváním zvuku na mobil, aby byl záznam jejího hlasového projevu.
Příště si dej fakt pozor a buď slušná, nekřič a nahrávej. Její doteky komentuj Nesahejte na mně, prosím. Ex-manželi, řekni své družce, ať do mně nestrká.

Doufám, že už jsi se spojila s právníkem ohledně toho FB.
Každopádně, i když máš asi pěkného blbínka exe, tak on tím, že ty budeš slušná až přeslušná vůči té jeho čubce, si nebude moct pomoct a uvidí, co si nabrnknul. Dobré by bylo, aby se jí zbavil, už kvůli dítěti. Ona by mu nějakými trapnostmi mohla navodit myšlenku, že není taková hvězda, jak se zdálo. Počítám, že jeho budoucí nextka nebude horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 21:55

@Monys1991 kočko já bych vážně šla rovnou na policii, nebo znovu za právníkem a znova - přes tvůj vyslovny zákaz dává fotky dcery s hanlivymi komentáři o tobě, napadá tě atd, poradit se s ním, aby ti správně pomohl formulovat TO. Od něj rovnou na policii to podat a z policie rovnou na ospod a že chceš aby to prosetrili, že je očividně labilní a chceš zákaz styku s tvojí dcerou pro ní. Pro dceru je to úplně cizí člověk, očividně spolu moc dlouho nejsou vzhledem k věku malé, takže bych jim vše ukázala, předložila bych jim kopii trestního oznámení a začala jednat. Na tvém místě - bylo by mi jedno s kým se ex tahá, ať je to klidně labilní minda co strká doma hlavu do záchodu, má u toho ananas v řiti a fotí se pri tom na instac, když to exovi nevadí, ale k mojí dceři se nepriblizi ani na 100 metrů.. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5565
20.2.20 07:07

@Monys1991 Tak v první řadě to nemá tvůj ex v hlavě v pořádku když ještě podporuje jeho přítelkyni k provokacím. A schválně ji tahá k předávání dcery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9836
20.2.20 07:57

Začala bych si všechno nahrávat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 12:13

@Kattynka000 tak jsem nakonec musela na ty policajty vše nahlásit. Na sociálce mi řekli že nemůžou moc dělat jen zkusit domluvit otci. Zjistila jsem že nemá právo přidávat fotky ale poradili mi jen ať fotky nahlásim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9836
20.2.20 13:09
@Monys1991 píše:
@Kattynka000 tak jsem nakonec musela na ty policajty vše nahlásit. Na sociálce mi řekli že nemůžou moc dělat jen zkusit domluvit otci. Zjistila jsem že nemá právo přidávat fotky ale poradili mi jen ať fotky nahlásim.

a co policajti? Pomohli nějak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama