Nápady - co pověsit na hrazdičku?

872
14.10.15 13:25

Nápady - co pověsit na hrazdičku ?

Ahojda, ráda bych pověsila na hrazdičku pro miminko i jiné hračky, pro obměnu, něco zajímavého. Zatím mne napadly jen zvonečky - ale víc jsem nevymyslela :think: - máte nějaký nápad, prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2477
14.10.15 13:34

Nevím pro jak velké dítě to chceš, ale na zvonečky pozor u jejich srdíček (vnitřků)!-lepší jsou když tak rolničky. A pokud bys chtěla tip na nehračky k zavěšení, tak naše děti milovaly kuchyňské nářadí (neškodné!)- mašlovačku, drátěnou kvrdlačku, různé lžičky… a taky kartáčky na zuby a mobily a různá ovládání. ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
14.10.15 13:36

@Barborika Já dávala jakoukoliv hračku, přivázala jsem ji provázkem kolem obvodu a nahoru pak přiskřípla kolíkem. A pak krabičky od čajů, různý zavřený kelímky, do kterých jsem vecpala ten provázek a zavřela i s nim, malý lahvičky něčim rachtavym naplněný, prostě cokoliv, co šlo přivázat a nebylo to nebezpečný ani v případě, že by se to utrhlo na dítě (takže ne malý součástky a ne moc těžký).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
14.10.15 13:48

@Hanulínek Ahojky, pro tří měsíční :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.15 14:14

Medaile

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2477
14.10.15 14:23

Tak takový mrňous bude zatím jen zkoušet na věci sahat a tahat, takže jakákoliv chrastítka, bezva jsou taková ta dětská spojovací kolečka- jakoby céčka-uděláš z nich řetěz a bezva chrastí, případně tam pověsit velký kapesník (plenku) na šmrdlání a mazlení, jakéhokoliv plyšáka… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1813
14.10.15 14:46

Super jsou ty hračky se zrcatkem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu