Napěněná stolice alergie?

54
15.5.16 22:09

Napenena stolice alergie?

Holky pomoc jsem uz bezradna.
Zhruba od prvniho mesice zascla mit mala obcas nitky krve ve stolici prvne to zaclo ale zelenou stolici. Na to mi dr rekla ze se to stava a ze prospiva a nic vic… Vysadila sem mlecne vyrobky ale vesmes to pokracuje dal sice prestalo boleni briska ale dalsi vec ve 3 mesicich se mi stalo ze mala kakala penu. Byli jsme na pohotovosti s tim ze to neni akutni jen nejaky prujem atd ze mam davat probiotika a k dr potom u dr opet odpovex to se stava a mala pribira atd
Kdyz sem se zeptala jestli ji vezme stery pry neni duvod… Nyni se opet opakuje podle me je to alergie na neco.
Mlecne vubec nejim :( mel bekdo to same? Myslite ze mam jit na alergologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69307
15.5.16 22:17

@B-rambuek testy z krve jsou neprukazne, i kdyby alergii mela, tak testy mohou byt negativni. V prvni rade bych zmenila detskou doktorku.

A kojis plne? Ze nejis mlecne znamena presne co? Mleko je temer vsude, i skryte v pecivu, salamech, sunce, ctes u vseho slozeni? Vejce bych vysadila taky (i stopy vajec). Anebo prestala kojit a presla na Nutrillon allergy care (ten se smi pri ABKM).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
15.5.16 22:27

Znám, měli jsme totéž, ale cca od 4. m. Mam pocit, že to začalo po očkování. Též bych změnila mudr. stěry by udělat měla, ač budou neg. i my to tak měli. Sice je dobré slyšet uklidnění, ale vys. by bodlo. Já držela dietu, opravdu přísnou, pozor na pečivo, vejce, kuřecí, sóju…čokoládu. Výsledky testů u nás byli taky neg. A vše se záhadně zlepšilo, po atb, které dostal na kašel a bronchitidu. A možná to ovlivnili i příkrmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
15.5.16 22:36

Malá měla od narození zelenou pěnovitou stolici, ale přibírala velmi dobře.
Později se přidal atopický ekzém, po mé dietě (bez mléka a vajec) jsem malou převedla na Nutrilon Allergy Care a kůže se vyčistila (měla půlrok). Testy na alergeny dr. dělal před prvním rokem a alergenem nebylo mléko, ale sója.
Stolice stále stejná, po stěru se zjistilo, že má e.coli (následoval hovor s hygienickou stanicí, nechali jsme se s manželem otestovat a došli k závěru, že to chytla v porodnici). Jinak stolice se upravila až s příkrmy (začínali jsme později kvůli ekzému).
Nejdřív bych trvala na stěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
16.5.16 09:22

Malý to měl také, nitky krve, někdy krvavý hlen. Držela jsem bezmléčnou dietu a spravilo se to. Se zavedením příkrmů jsem opět začala jíst normálně a spravilo se to s příkrmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69307
16.5.16 10:41

@B-rambuek co vsechno teda jis a nejis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu