Napěněná stolice u 4 týdenního miminka.

2556
30.4.21 14:12

Napěněná stolice u 4 týdenního miminka.

Ahoj, mám dona 4 týdenní holčičku a poslední týden začala kadit pěnu. Na plence stolice porad vypada jako michana vajicka, jen je o dost tmavsi a takove do zeleno bezovo hneda. Uz neni tak jasne zluta, spis tmava. Ale kdybych nevidela jak ji jde od zadecku pena, asi bych tomu ani nevenovala pozornost. Nevite co to muze byt? Nebo je to bezne, ze se po mesici tohle stane? Je plne kojena a obcas davam prikrm Sunar. V podstate jedeme to stejne co v porodnici a ja taky porad jim v podstate to stejne. Koupila jsem probioticke kapicky bio gaia, ale kapu ji j teprve 3. Den, a zatim zsdna zmena. Ja jsem vyrazne omezila piti mleka a prestala jist vajicka k snidani, ale -opet, po 3 dnech zadna zmena. Jinak jim porad stejne a to mleko jsem pila i v dobe, kdy ji byl tyden, dva a kadila normalne… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
218
30.4.21 14:23

@Niemeyer ahojky já mám 5 týdenní miminko a taky kaka pěnu nevím z čeho :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
30.4.21 14:32
@Flek1234 píše:
@Niemeyer ahojky já mám 5 týdenní miminko a taky kaka pěnu nevím z čeho :roll:

A vypadá stejně jako u mě na fotce? Tak snsd někdo poradí…třeba je to normální… :) to by byla ta nejlepší varianta..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
649
30.4.21 14:35

Naše pětiměsíční pění taky a neustále se jí mění barva od světlunce žluté až po dost tmavě zelenkavě hnědou. Ale nikdy moc netrpěla na koliky ani na něco jiného, jako třeba vyrážku. Takže já to považuju za normální.
Jen dotaz, proč ten sunar? Kojení je přece o poptávce, kdy se pak upraví nabídka. Tím pádem když se přikrmuje, poptávka u prsu bude nižší a nabídka bude taky nižší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MalaModra
30.4.21 14:55

:poblion: Opravdu je nutná i ta fotodokumentace?

• Citovat
  • Nahlásit
14407
30.4.21 15:28

Dobrý den,

nezlobte se, ale fotku jsem vám smazala, není to vhodné, věřím, že si příchozí dokáží představit, co máte za problém i bez fotografie.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat