Napínací potahy na sedačku decoDoma

82
17.5.17 10:19

Napínací potahy na sedačku decoDoma

Milé dámy,

chystáme se objednat napínací potah z e-shopu decoDoma na naši šílenou rohovou sedačku (šílená protože se na ní střídají naše dvě kočky a pes) :).

Líbí se nám tato verze Glamour https://www.decodoma.cz/…-530-cm.html, bohužel s dostupností až od 17.6. Googluju na netu, ale nedaří se mi najít jiného dodavatele tohoto potahu.

Objednávala jste, prosím, některá jinde? Máte zkušenosti nebo tipy s jinými prodejci?

Předem moc děkuji :). :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.5.17 10:26

Mam presne tento potah jen v jine barve. Nemam kocky ani psa, ale 4 deti. Po pul roce strasne zmolkati, vytahane nitky, celkove jsem zklamana, za ty prachy. A to jsem jeste neprala, cekala jsem na teple pocasi, desim se toho jestli se nevytaha po vyprani. Jinde jsem ale na rohovou nesehnala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
17.5.17 10:42

To si děláš srandu :(. Četla jsem jen kladné recenze. Půl roku užívání je nic, neuvažovala jsi o reklamaci? Já na ten potah dost spoléhám, na fungl novou sedačku peníze zrovna teď nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4343
17.5.17 10:46

Moje mamka ho má, jsou sami dva s taťkou a po roce asi 3 vypráních to vypadá děsně. Mně se to poravdě nelíbilo ani nové a teď už je to hrůza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3539
17.5.17 10:56

Já mám taky cca půl roku, ale jiný design, nevím jestli i ta látka je jiná, a nic z toho, co tu píšete se mi s tím neděje. Našla jsem asi 2 vytáhlé nitky, ale za to může stoprocentně kočka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3539
17.5.17 10:58
@jajanina píše:
Mam presne tento potah jen v jine barve. Nemam kocky ani psa, ale 4 deti. Po pul roce strasne zmolkati, vytahane nitky, celkove jsem zklamana, za ty prachy. A to jsem jeste neprala, cekala jsem na teple pocasi, desim se toho jestli se nevytaha po vyprani. Jinde jsem ale na rohovou nesehnala.

tak ten potah na rohovou ani v běžné pračce nevypereš, je moc velký, musíš to dát do čistírny.
Já si z toho důvodu vzala dva menší potahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
17.5.17 11:03

Naši mají potahy na křesla - taky z decoDoma, ale jiný typ a vypadají pořád dobře. Po vyprání se s tím nic nestalo.
Co mě ale štve, je ta molitanová „rulička“, kterou se potah upíná - ta často vypadává. Ale to bude závislé asi i na konstrukci křesla.

Příspěvek upraven 17.05.17 v 11:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
17.5.17 11:11

Řeším ten samý problém, ale bohužel jsem na ty potahy slyšela také dost negativních věcí.
Přesně jak píše @jajanina - žmolky a po několika vyprání je z toho neforemný vytahaný hadr. :?
Takže jsem v rozpacích, momentálně koketuji s myšlenkou zajít za švadlenou a nechat si potah ušít od ní přímo na míru podle sedačky. Myslím, že o mnoho dražší to být nemůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13499
17.5.17 11:53

Ja je taky chtela objednat, ale za ty prachy je to pry smejd, vytahaj se, zcupkati, no rychle sem si to rozmyslela, nasla sem prevazne negativni recenze a dost me to odradilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 13:51

Sedaci cast potahu mam zmolkatou fakt strasne, dziny apod tomu davaji zabrat. A to nejsem nejak narocny zakaznik, tohle mne ale hodne zklamalo. Do pracky se mi to vejde mam 7kg velkou. Reklamaci zvazuji, pockam po vyprani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
15.9.17 17:56

Holky, jsem hrozně ráda za vaše recenze. Potah jsem si totiž chtěla koupit, ale měla jsem obavy, že právě díky 50% polyesteru se potah bude žmolkovat + další věc je povolování gumiček po vyprání, s tím mám špatnou zkušenost s potahem od jiné firmy.
No, bylo mi divné, že si na tohle nikdo z 250 zákazníků, kteří tento potah na decodoma kupovali, nestěžoval. Tak buď to tam hodnotí lidé bezprostředně po zakoupení, kdy je všechno samozřejmě ještě ok, anebo si ty recenze píšou sami (přišly mi totiž všechny na jedno brdo a samé 100%, sem tam 80% aby se neřeklo ;) )a negativní mažou.
Asi to vyřeším přehozem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.17 15:09

Pomoc prosím

Dobrý den,
mohl by mě prosím někdo zachránit. Tchyně mě pověřila objednáním nějakých věcí z DecoDoma a k tomu chtěla fialovou vestu. Dala mi katalog, ale já ho bohužel vyhodila, nevěděla jsem, že kvůli té vesty budu muset zadávat nějaký kód z něj. Mohl by mi prosím někdo, kdo má katalog a nechce uplatnit pro svůj nákup, darovat svůj kód prosím. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
26.11.17 15:48

Našla jsem katalog, co došel nedávno „vánoční slevy“ a nic takového tam nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.17 17:43

Aha tak to asi bude ten před ním. Myslím, že na začátku byla slečna oblečená v té fialové vestě. Ale moc děkuji za snahu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
9.4.18 10:07

:D O jakých napínacích molitanových ruličkách píšete? Kde je seženeme?

Jinak potah používáme i pereme půl roku a kromě neforemnosti je fajn, beze změn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama