Napišme těhotenské příznaky pro budoucí diskuse

13303
15.11.19 19:46

Napišme těhotenské příznaky pro budoucí diskuse

Ahoj děvčata,
denně tu je diskuse, zda může být ta a ta těhotná.
Jelikož nejsme veštkyně, ale máme své zkušenosti, co každá popsat své zkušenosti. Pak ať si to každá může přečíst a najít v tom to, co potřebuje..

Já za sebe.
Mám to pokaždé stejné. Těhotná jsem byla s dvojčaty, s jednojcetem a pak několikrát neúspěšně.

Vždy mě bolí velmi brzy prsa a jsem velice ospalá. Oboje tak 4 dny po ovulaci. Pokud přestanou být prsa bolavá a já přestanu usínat odpoledne, těhotenství neprosperuje. Zvracet začínám v 5tt, když přestanu blinkat, těhotenství konci. Chutě mívám na kyselé a to tak týden před menstruací a mívám chutě na alkohol ač jsem abstinent.
Těhotensky test mívám pozitivní od 12 dne po ovu, ale to neznamená, že to vydrží. 3× se stalo, že stejně MS dorazila a to i v termínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13468
15.11.19 19:47

Myslíš že to bude někdo hledat?? :D dyt je snazší založit po milionty stejnou diskuzi a počkat si, až to někdo nepíše znova :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10990
15.11.19 19:56

:zed: :roll: :roll: pic. ovina zas. Dalsi zbytecna diskuse, boha :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2774
15.11.19 20:07

Totálně zbytečné :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
15.11.19 20:08

Každá to má stejně trochu jinak… A jak už bylo výše psáno, stejně se zas někdo zeptá… Toto je fakt marné. Mě jen bolely prsa a stejně jsem to brala jen jako PMS. Test jsem si dělala den po vynechání a to jen kvůli tomu, že jsem měla absolvovat rentgen. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1527
15.11.19 20:21

Já myslím že by stačilo kdyby to ty holky aspoň trochu chtěly vygoogli si to… A navíc nechápu co čekají od toho že to měl někdo stejně… Je to naprosto irelevantni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7397
15.11.19 20:40

Stejně tu budou ty diskuze.. nikdo to nehledá hned zakládá novou…
Ale já to měl a takto vůbec jsme netušila že jsme tehu strašně mě boleli dásně měla jsme zánět dásní + píchani ve spod jakoby na cipku asi jako by mě tam někdo pichalo spendlikem myslela jsme že mám zánět :mrgreen: no zánět to nebyl a byl pozitivní test… zvracení a další příznaky od 7tt
Jo a ještě mě dlouho bolelo břicho jako bych to měla dostat a pak zase půl dne nic třeba a pak zas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2354
15.11.19 20:45

A pod tim diskuze Jsem tehotna? Priznaky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48451
15.11.19 20:51

Jsem totálně necitlivej jedinec a ignorant, takže jsem na sobě nepoznala nikdy nic, ať už jsem těhotná byla nebo ne, ať už to dopadlo dobře nebo jsem potratila. Blbě mi začalo být asi tak v době, kdy jsem měla dávno potvrzený tlukoucí srdce na ultrazvuku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1727
15.11.19 20:57

Jediným příznakem před zjištěním // bylo pálení žáhy, nikdy na to netrpím, do té doby jsem to neznala :nevim: Další příznaky přišly až dávno po vynechání ms a nálezu //.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 22:19

Mě smrděl náš pes. Ale už nevím jestli to bylo před testem nebo po testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 18:46

Mě při prvním asi týden po ovulaci bolesti a krece v podbřišku a pak strašna únava ještě kolik dní před očekávanou Ms a teď pri druhém od 6 dne paliva bolest v podbřišku 9den v noci opravdu velké bolesti ostre jiné než na Ms od 10 dne ráno opravdu silný pocit na zvracení což trvalo už každý den chvilkove, nechutenství přestala jsem mít úplně chuť na sladké které miluju a byla mi porad hrozná zima.no pak nevolnosti ustaly a MS dorazila s týdenním zpozdenim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 18:46

A taky citlivý čich všechno mi hrozně smrdělo cítila jsem až za roh :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10837
17.11.19 18:51

Já jsem se cítila jakoby nachlazená a udělal se mi první a poslední opar mého života - pod spodním rtem velikosti tak 3×5 cm
divný pocit v puse a nechutenství,

únava přišla později

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10837
17.11.19 18:53

@Marcii89 jo pořád zima mi byla také

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek