Napjaté a nafouklé břicho po ket 7tt

59
11.10.20 19:19

Napjaté a nafouklé břicho po ket 7tt

Ahoj holky jsem po KET 7tt občas spinim a mam hematom… Dnes jsem se vrátila z Nemocnice ale co mě trápí je že mi přijde břicho takový napjatý a nafoukly… Můžou to způsobovat ty léky? Máte některá podobnou zkušenost? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51106
11.10.20 20:05

To vůbec nemusí být lékama. Já takový měla v obou těhotenstvích, jedno po IVF, druhý přirozený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
11.10.20 20:09

@ugluk no mě přijde ale fakt jako by snad mělo bouchnout… Do toho mě tlačí žaludek a mám teda větry takže je asi napjatý i tím ale je to k zblazneni… 8o první těhotenství u mě skončilo v 19tt tak už jsem teď jak ostris..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51106
11.10.20 20:44

Tak to moc držím palce!
Já byla nafouknutá neskutečně, v tom 7.tt už jsem vytáhla kalhoty s pružným pasem a maskovala se volným oblečením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
11.10.20 21:38

@Lucie 324 zavolej do CARu. Nevím, jestli je ještě možnost hyperstimulaku, ale se stoupajícím HCG se rozjíždí. Já ho tedy měla už po odběru, ale upozorňovali mě na to, ze se to pak zase muže rozjet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
11.10.20 21:41

@Veerr no dnes mě pustili z Caru a mám to už dýl…to by asi poznali ne? I podle ultz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
11.10.20 21:47

@Lucie 324 aha, myslela jsem, ze jsi byla někde v nemocnici. Ano, poznají to podle volné tekutiny z UTZ. Tak pak je to k začátku těhotenství pravděpodobně. Ale nejsem doktor. Tam jsi jim to říkala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
11.10.20 22:48

@Veerr nene nějak jsem měla dost starostí s tím krvácením… No mě odběr nedělali jsem po KET tak nevim jestli to můžou spustit i ty léky ale už jsem je brala i předtím a nic… Ve středu jdu na kontrolu tak se zeptám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
13.10.20 12:37

@Lucie 324 jo to je fakt, u toho KETu si nejsem jistá, tam by to asi nemělo být, když není odběr a pichani injekci, jsem blba :zed: a pořad to tak mas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
13.10.20 14:06

@Veerr břicho už tak nafouklé není… Tak snad to bude dobrý… Tlačí mě teda parádně žaludek ale to bude asi spíš tím že když už něco sním tak to vyzvracím…takže žaludek mám zcvrklej… Když ležím na zádech je to ok ale jakmile si lehnu na bok nebo se zvednu tak bych to mohla rovnou vyklopit…asi se budu muset naučit jíst v leze na zádech… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama