Náplast na rýmu, pomáhají?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pufik20
Kecalka 327 příspěvků 07.03.18 16:04
Náplast na rýmu, pomáhají?

Jaké máte zkušenosti s náplastmi na rýmu, pomáhají? Přejde po nich rýma dříve, usnadní dýchání? Chtěla bych zkusit dát i dětem. Dekuji

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 07.03.18 16:12

Náplasti na rýmu? 8o to existuje? Já znám akorát náplasti proti chrápání ale ne proti rýmě. :think:

pufik20
Kecalka 327 příspěvků 07.03.18 16:15

Ano existuje to. Hodně se nabízí. Tak mě zajímá jestli k něčemu je.

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 07.03.18 16:31

@Petruna21 naplasti proti chrapani? Tak ty potrebuji :-D Nevis nahodou, jestli funguji?

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 07.03.18 16:33

@lísteček1 No náplasti proti chrápání a jsou skvělý a fakt pomáhají :palec: nalepíš si jí než jdeš spát a i se ti lépe dýcha v noci :)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18546 příspěvků 07.03.18 16:43

Myslíš ty od Tiande? Mám ji koupenou asi měsíc.
Měla jsem možnost je zkusit zatím jednou a nevím :D
Jako řekla bych, že se líp dýchá, je to jakoby kafrový a zdálo se mi, že jsem neměla tak zabetonováno, ale zkrácení rýmy nepoznám (vzhledem k tomu, že je každá rýma jinak dlouhá, tak těžko říct, jestli případné kratší nebo delší nudlování bylo ovlivněno náplastmi :mrgreen: )
Každopádně když mi minulý týden bolela hlava z únavy, tak se mi po nalepení náplastí na spánky opravdu ulevilo (jinak si běžně musím brát brufen).
Takže uvidíme, uvidíme ;)

klarushka
Závislačka 3918 příspěvků 07.03.18 16:52

Dítěti bych raději nedávala. Kolegyně z práce ji dala dceři (13 let) a prý jí bylo hrozně zle (migrena, omdlela, zvracela..)tak jeli k lékařce a ta jim řekla, že dětem nedávat protože může být takto silná alergická reakce…

cverunka
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 07.03.18 17:02
@klarushka píše:
Dítěti bych raději nedávala. Kolegyně z práce ji dala dceři (13 let) a prý jí bylo hrozně zle (migrena, omdlela, zvracela..)tak jeli k lékařce a ta jim řekla, že dětem nedávat protože může být takto silná alergická reakce…

No dcera měla zase popáleninu 2. stupně. Ale já je používám a trochu pomáhají. Ale není to zázrak na počkání.

pufik20
Kecalka 327 příspěvků 07.03.18 21:15

Holky děkuji za upozornění. Já to chtěla dát hlavně batoleti. Celou zimu má rýmu :(

klarushka
Závislačka 3918 příspěvků 07.03.18 21:35

@pufik20 u batolete mi hodně pomáhalo namazat záda a hrudník psím sádlem, hodně odsávat a dát čelenku ;)

jednažena
Echt Kelišová 9293 příspěvků 07.03.18 22:44

Lepším 4letemu a dobre.Sam si říká, že chce nalepit.Je mu lépe. Me taky ulevují od bolesti a rýma mi ustoupila.

Dory22
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 08.03.18 07:54

@pufik20 Ano, z vlastní zkušenosti mohu říct, že pomáhají. Objednávám od Tiande Jian Kang. Nejsem dealerka objednávám pouze pro svoji spotřebu. A jsou super. Kapky do nosu jsem vyhodila. :D
Moje první zkušenost byla, že jsem měla příšernou rýmu a kamarádka mi nabídla náplast na rýmu. Tak jsem ji zkusila a do druhého dne jsem byla bez rýmy. :) Hotový zázrak. :lol: A to jsem tomu nevěřila. Pak mě zaregistrovala a objednala jsem si další, protože mi pomáhají i na migreny a bolest zubů.
Dávám je i dceři 2 roky a super. Za chviličku je bez rýmy. I chlap mi doma řekl, že to není možný a to si předtím ze me dělal srandu jak jsem naivní, že něčemu takovému věřím.
Vřele doporučuji. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama