Náplast - odstranění zbytků lepidla z kůže

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
880
25.10.11 10:55

Náplast - odstranění zbytků lepidla z kůže

Holky, čím nejlépe odstranit zbytky náplasti (lepidla) z kůže? Líh nepomohl. Díky za nápady a zkušenosti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10048
25.10.11 10:56

no kdyz nepomuze lih…to je pitoma naplast… zkus olej nebo neco hodne mastnyho melo by se to odlepit :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
25.10.11 10:58

Líh na to neúčinkoval vůbec právě :zed: Přitom je to jediná náplast co mi nezpůsobuje vyrážku, ale holt po odstranění z kůže po ní zůstávají takové ty lepkavé cucíky co nejdou ničím dolů. Zkusím tedy mastnotu, odpoledne se do toho pustím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
25.10.11 11:40

v lékárně se dají sehnat takové speciální mastné čtverečky právě na odstranění náplasti. Stojí pár korun a kup si nějaké do zásoby, zvlášt pro děti se to vyplatí. Lihem ne, ten to akorát rozleptá. Jinak by mohlo pomoct sádlo, olej, cokoliv hodně mastného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
25.10.11 11:53

Taky pomaha lihobenzin,da se koupit v lekarne, ale nevim jak na to reaguje citlivá kůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
25.10.11 12:12

Lihobenzin funguje? Líh mi nepomohl :think: Zkusím ty čtverce z lékárny a ještě se tam poptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
25.10.11 12:48

jo funguje cisty lih ti to nevycisti, my jsme tím cistili spoustu vecí, zbytky lepidla na skle, spinavou klavesnici a prave i ty naplasti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
donaga
25.10.11 15:58

Mě v lékárně doporučili benzin. Rovnou jsem si ho tam koupila a perfektně fungoval. Malá lahvička mi vydržela snad rok.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
14856
25.10.11 21:08

Já teda všechny lepidla z náplastí a hlavně různejch nálepek, co nejdou často ani ředidlem spolehlivě sundám citrusovými přírodními ét. oleji - pomeranč, mandarinka. Možná by šel i citron, ale to nemám ozkoušeno.

zatím jsem to ale sundávala z povrchů v domáctnosti, ne na sobě :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
26.10.11 08:43

Tak zabral obyčejný slunečnicový olej :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...