Naprosto šílené papriky, bojím se sáhnout na dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taciras
Extra třída :D 11369 příspěvků 23.09.14 19:58
Naprosto šílené papriky, bojím se sáhnout na dítě...

Ahoj, prosím o radu… koupila jsem 4 ks slovenských paprik na trhu… pálivých. Znám je a nejsem žádný chcípák, ale tyto mi vyrazily dech a to doslova, při rozkrojení druhé se mi začaly svírat plíce a začala jsem kašlat, muž se přišel podívat do místnosti a stalo se mu totéž… tohle nedám, hodila jsem je na balkón a vyvětrala, dýchat už se dá, ale já na ně sahala rukama. Umyla jsem si ruce horkou vodou a mýdlem a zkusmo si sáhla na jazyk… a neměla jsem to dělat, síla… Začínají mě pálit i samotné prsty, nad nehty se mi dělají takové červené flíčky 8o. Muž prý raději bude spát s dítětem, já se na něj bojím i sáhnout, abych ho chudáka nežahla. Nevím, co se sebou, nechce se mi jít ani do sprchy, abych nežahla sebe (ty prsty mi stačí..) a asi bud spát v rukavicích, abych si v noci náhodou blbec nepromnula oko :roll:. Nevíte, za jak dlouho se to aspoň zmírní? Nebo nějakou radu, jak to dostat z rukou? Prosím nejdřív rady, chechtejte se, až někdo poradí něco, co zabere… Dík… :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65047 příspěvků 23.09.14 20:00

@maminka159 Mlíko?

Taciras
Extra třída :D 11369 příspěvků 23.09.14 20:01
@j.a.n.i1 píše:
@maminka159 Mlíko?

Co s ním? Jako na ruce? A to zabere?

Já se tak těšila na lečo, ale jsem v 37tt, to tý malý nemůžu udělat, krom toho, že tohle by mě fakt zabilo…

Příspěvek upraven 23.09.14 v 20:02

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65047 příspěvků 23.09.14 20:01

@maminka159 Nevím, jestli zabere i na ruce, ale na pálivé v puse jo, tak bych to zkusila i na ty ruce.

NikynaU
Echt Kelišová 8467 příspěvků 23.09.14 20:02

@maminka159 Zkus si to odmočit v mlíce. Je mi tě líto, ale musím se smát, promiň ;) :lol: :lol: :lol:

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 23.09.14 20:02

Jestli mas citron, umyj si ruce citronem.

stiskoch
Kelišová 5158 příspěvků 23.09.14 20:02

@maminka159 :první co mě napadlo, je mléko :think: omlouvám se ale musím :lol: :lol:

jakuve
Závislačka 3176 příspěvků 23.09.14 20:03

Já jsem jednou takhle trpěla asi tři hodiny s tim rozdílem, že jsem si blbec sáhla do oka!!! :zed: :zed: Dala jsem na ruce studený hadr a čekala jsem az to prejde :nevim:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.14 20:03

@maminka159 prejde to tak za 12 az 24 hodin, nekdy i mnohem vic, bohuzel nepomuze nic. :hug: :kytka:ani mleko ani alkohol, ani citron a ani nic nepomuze.

Příspěvek upraven 23.09.14 v 20:04

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 23.09.14 20:03

Taky jsem takove „svine“ potkala.. napij se hodne mlika.. to pomuze na pusu a stipani a ruce si umyj teplou vodou a saponem, poradne vydrbej, bude dobre:)

Taciras
Extra třída :D 11369 příspěvků 23.09.14 20:03
@NikynaU píše:
@maminka159 Zkus si to odmočit v mlíce. Je mi tě líto, ale musím se smát, promiň ;) :lol: :lol: :lol:

Bych se taky smála, kdyby to nepálilo…

Bessinka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 23.09.14 20:03

Kapsaicin neutralizuje mleko, ale jestli i na rukach… :nevim:

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 23.09.14 20:03

Napatlat ruce jogurtem a na noc nejlépe Alpou.

ncc1701
Echt Kelišová 7987 příspěvků 23.09.14 20:03

Můj donesl domů nějaký chuťovky, který jsem měla nakrájet a dát do guláše a k nakládanýmu hermelínu. Prý to vůbec nepálí. Tři dny jsem ty ruce cítila, bylo to hrozný. Na děti jsem sahala, každou chvíli jsem si olizovala prsty, jestli ještě pálí. Tak jsem dávala akorát bacha na to, aby mi nežužlaly ruce. Jinak prý pomáhá máchat si ruce v jogurtu nebo zakysance.

StáleKrásně
Kecalka 314 příspěvků 23.09.14 20:05

Zkusila bych to něčím hrubším - solvínou apod…, potom znova mýdlem a nakonec bych je polila mlíkem ( jestli to pomůže )… snad se zadaří, také se mi stalo něco podobného, ale až takhle to vážně ne :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >