Ex přítel mi napsal po dlouhé době

Anonymní
4.5.21 20:58

Napsal mi po dlouhé době

Hezky večer. Tak i já si přicházím pro názor, protože je Vás tu určitě spoustu, kteří už mate více zkušeností a tak. Ve zkratce řečeno. Mám ex přítele, rozešli jsme se minuly rok v březnu. Pak jsme chvíli nebyli v kontaktu a pak spolu nějakou dobu byli kamarádi s výhodami. Poté jsem to z mě strany ukončila, protože u mě byli stále city a on nechtěl vztah. Takže jsem to ukončila a utnula kontakt, abych se z toho dostala. Nutno říci, ze jsem z toho byla opravdu špatná a on to věděl. I můj nej kamos mu říkal at tomu dá čas. Půl roku jsme nebyli v kontaktu. No ubehl půl rok, já se z doho dostala. Před par dny mi napsal. Je to první náš kontakt od té doby. Co mě, ale zaráží je prave ta konverzace. On mi nenapsal ani ahoj, jak se mas nebo něco podobného. Reagoval na moji fotku a napsal něco v tom smyslu: tuhle mikinu jsem dlouho neviděl :D Ja jen nechápu, ze mu není blby se takhle po ty dlouhy době ozvat tímhle stylem. Kamarádi se shodují, ze zkouší semnou znovu navázat kontakt. Co si o tom myslíte vy? A proč? Předem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
258
4.5.21 21:02

Nic za tím nehledej, nic to neznamená :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
4.5.21 21:08

Nenašel žádnou jinou/ lepší a tak si zas vzpomněl na tebe… Pokud s ním nechceš mít nic společného, ani priblblou konverzaci o ničem, tak nereaguj a on to pochopí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5255
4.5.21 21:09

Nejsi z toho venku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10728
4.5.21 21:16

Chybí mu sex a vzpomněl si na kamarádku s výhodami, která pro něj z lásky udělá vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
4.5.21 21:25
@Anonymní píše:
Hezky večer. Tak i já si přicházím pro názor, protože je Vás tu určitě spoustu, kteří už mate více zkušeností a tak. Ve zkratce řečeno. Mám ex přítele, rozešli jsme se minuly rok v březnu. Pak jsme chvíli nebyli v kontaktu a pak spolu nějakou dobu byli kamarádi s výhodami. Poté jsem to z mě strany ukončila, protože u mě byli stále city a on nechtěl vztah. Takže jsem to ukončila a utnula kontakt, abych se z toho dostala. Nutno říci, ze jsem z toho byla opravdu špatná a on to věděl. I můj nej kamos mu říkal at tomu dá čas. Půl roku jsme nebyli v kontaktu. No ubehl půl rok, já se z doho dostala. Před par dny mi napsal. Je to první náš kontakt od té doby. Co mě, ale zaráží je prave ta konverzace. On mi nenapsal ani ahoj, jak se mas nebo něco podobného. Reagoval na moji fotku a napsal něco v tom smyslu: tuhle mikinu jsem dlouho neviděl :D Ja jen nechápu, ze mu není blby se takhle po ty dlouhy době ozvat tímhle stylem. Kamarádi se shodují, ze zkouší semnou znovu navázat kontakt. Co si o tom myslíte vy? A proč? Předem děkuji :kytka:

Proč? Protože si chce snadno zašu… a je mu jedno, že tě rozbije. Ignoruj a neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
4.5.21 21:27

Možná to neznamená nic, možná si ověřuje, jestli máš ještě zájem, možná se chce obnovit kontakt, někoho do postele,…

Buď to nech být nebo obnov kontakt a přesvědč se sama. Z komentáře k mikine se dost těžko věští něco smysluplného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64243
4.5.21 21:27

Chce zase sex.. Dlab na něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3150
4.5.21 21:30

Asi se zmenil a chtel by s tebou vazny vztah… :P Ne, delam si srandu. Huci mu v klade.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29890
4.5.21 21:31

Twl lidi, jestli fakt všichni uvažuji takhle, tak jsem jako lidstvo těžce v haj.zlu. co vy všichni, co jste tu napsali názor, že to nic neznamená anebo si chce v klidu zashukat? Taky tak berete svý partnery? 8o to je celkem smutný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29890
4.5.21 21:34
@Anonymní píše:
Hezky večer. Tak i já si přicházím pro názor, protože je Vás tu určitě spoustu, kteří už mate více zkušeností a tak. Ve zkratce řečeno. Mám ex přítele, rozešli jsme se minuly rok v březnu. Pak jsme chvíli nebyli v kontaktu a pak spolu nějakou dobu byli kamarádi s výhodami. Poté jsem to z mě strany ukončila, protože u mě byli stále city a on nechtěl vztah. Takže jsem to ukončila a utnula kontakt, abych se z toho dostala. Nutno říci, ze jsem z toho byla opravdu špatná a on to věděl. I můj nej kamos mu říkal at tomu dá čas. Půl roku jsme nebyli v kontaktu. No ubehl půl rok, já se z doho dostala. Před par dny mi napsal. Je to první náš kontakt od té doby. Co mě, ale zaráží je prave ta konverzace. On mi nenapsal ani ahoj, jak se mas nebo něco podobného. Reagoval na moji fotku a napsal něco v tom smyslu: tuhle mikinu jsem dlouho neviděl :D Ja jen nechápu, ze mu není blby se takhle po ty dlouhy době ozvat tímhle stylem. Kamarádi se shodují, ze zkouší semnou znovu navázat kontakt. Co si o tom myslíte vy? A proč? Předem děkuji :kytka:

Mě ex taky naháněl trapnýma zpráváma, nevěděl jak být se mnou zase v kontaktu. Zkoušel všechno možný. Kdybych ho chtěla z5, mohla jsem ho mít. Ale zadělala bych si na velkej průser. Rozhodni se sama co chceš, on asi zájem mít bude. Jen on sám ví, jak je to z jeho strany vážný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11843
4.5.21 21:59
@Anonymní píše:

myslím, že jednou příjde doba kdy budeš vše rozlišovat lidskými skutky a uděláš si svůj obraz o životě lidském :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
4.5.21 22:03

Chybí mu matrace, proto píše :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11843
4.5.21 22:05
@holka_z_hor píše:
Twl lidi, jestli fakt všichni uvažuji takhle, tak jsem jako lidstvo těžce v haj.zlu. co vy všichni, co jste tu napsali názor, že to nic neznamená anebo si chce v klidu zashukat? Taky tak berete svý partnery? 8o to je celkem smutný.

myslím, že berou…proto to všechno tak je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
4.5.21 22:20
@holka_z_hor píše:

No, nevidela bych lidstvo tak tragicky, ale v podstate souhlasim.

Treba mu fakt o nic nejde, jen se pripomnel :nevim: obcas se i me takhle nekdo ozve ze zahrobi…

Ale zakladatelka z toho venku neni vubec, jinak by se treba nostalgicky zasmala nebo treba vubec nic. Ale zalozit o tom diskuzi teda znaci nebezpeci citoveho prusvihu :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat