Napsat mu nebo to nechat být?

Anonymní
22.12.18 09:18

Napsat mu nebo to nechat být?

Hezké ráno, včera jsem se sešla se známosti. Shazíme se asi skoro dva měsíce… Nebudu to prodlužovat, předevčírem mi napsal, že má pro mě dárek. Dobrý, tušila jsem to, ale neplánovala. Koupila jsem mu tedy také… Set vín.

Sešli jsme se. A on byl překvapený, když jsem mu oznámila, že o svátky se neuvidíme. Až po. On plánoval Štědrý den se mnou. To jsem se dozvěděla včera, ale jiné plány už mám dopředu… Pořád mě přemlouval.

No, dárek mi plánoval dát pod stromeček. A co se stalo

Docela mě mrzelo, že při předání mého dárků se neměl k ničemu, stala jsem tam jak… Chtěla jsem mu dát pusu, podávala ruku a on nic. Prý, že to víno co dostal vypijeme spolu

Večer jsem mu napsala, že svátky vážně nevyjdou, že jsem myslela, že bude s rodinou (dcera), že to mohlo být jinak vědět to dopředu. A on odepsal jen, škoda…,

A já se ptám, mám mu nějak napsat, že jsem si ten včerejšek představovala trochu jinak, že padne pusa, že krásné voní jeho voňavka, kterou měl na sobě.???

Nebo držet pusu? Poradíte mi, případně co napsat? Jinak nemohu ani svátky kvůli rodině, první rok jsou rozvedení a že jsem i pryč - teď zrovna mířím hranice.

Jinak mám tušení (načal mě kamarád) a připadám si blbě, že mi koupil buď košilku, což nechápu neznámé se dostatečně nebo spodní prádlo. Včera se mi díval na hrudník nebo tam někam a že prý asi odhadl špatnou velikost. Ale že do konce roku to stihneme vyměnit.???

To mi nepřijde po tak krátké známosti košér. 8o

A další věc, která mi nejde do hlavy, zezačátku byl docela hrr na dotyky, teď poslední schůzky je to spíš naopak - já bych chtěla a on nic, maximálně mě chytne lehce za ruce, prstem přejede po nose, ale žádná pusa nebo dotyk zadečku jako předtím. :nevim: Je pravda, že když jsem odcházela nenápadně se mě dotkl boku jeho prsty…Ale to je celé, nic víc si nezkusí a přitom bych chtěla pusu. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4354
22.12.18 09:36

Nechala bych ho být. Pokud během svátků napíše, tak ok. Ale jinak bych mu nepsala. Ale je to tím, že jsem alergická na tyhle „myslel jsem…“. Tak se měl zeptat, jak to bude na vánoce a ne myslet a vytvářet si scénáře, kde jaksi zapomene na toho druhého a pak se náramně diví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1754
22.12.18 09:39

Ten dárek ti teda nepředal? Jinak nevím, ale po dvouměsíční známosti bych to na společné Vánoce taky neviděla, takže v tomhle ohledu mi přijdeš normální. A i spodní prádlo bych po tak krátké době dostat nechtěla. Třeba nějaké vánoční pyžamo nebo vtipné tričko ale jo … i to by to mohlo teoreticky být :think: Ohledně toho stáhnutí se - třeba je rozpačitý, protože neumí randit a neví co se ještě hodí a co už ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 09:48

Ne, nepředal, počítal s tím, že mi ho dá na štědrý den. Navíc včera mi ještě během dne přes sms oznámil, že má na dnešek těžký úkol - koupil mi pyžamo. 8o Pak mi tedy po osobním setkání došlo, že počítal, že 24-25.12 budeme spolu i přes nos, jen 25 bude muset v 8 odejít do práce........Na to jsem mu včera odepsala, že se klidne uvidíme po svátkách, ale spát budu prozatím doma. A jeho odpověď byla jen: škoda.

Přijde mi to brzy, po skoro 2 měsících, stejně, tak mi přijde brzy nějaké intimní oblečení 8o Ale asi jsem možná, podle někoho, staromódní. Nereagovala jsem na to jeho „škoda“, ač chci, ale nevím jak, jen mě prostě mrzí, že po mě najednou nestartuje, a třeba, ani nikdy nedal pusu (já byla iniciátor), spís naopak zezačátku se snažil o doteky své ruky o mě( rukou, zadku, boků, vlasů…) :roll: Nevím jak si to celé vyložit a občas už přemýšlím, že to nemá smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
50886
22.12.18 09:52
@Anonymní píše:
Ne, nepředal, počítal s tím, že mi ho dá na štědrý den. Navíc včera mi ještě během dne přes sms oznámil, že má na dnešek těžký úkol - koupil mi pyžamo. 8o Pak mi tedy po osobním setkání došlo, že počítal, že 24-25.12 budeme spolu i přes nos, jen 25 bude muset v 8 odejít do práce........Na to jsem mu včera odepsala, že se klidne uvidíme po svátkách, ale spát budu prozatím doma. A jeho odpověď byla jen: škoda.Přijde mi to brzy, po skoro 2 měsících, stejně, tak mi přijde brzy nějaké intimní oblečení 8o Ale asi jsem možná, podle někoho, staromódní. Nereagovala jsem na to jeho „škoda“, ač chci, ale nevím jak, jen mě prostě mrzí, že po mě najednou nestartuje, a třeba, ani nikdy nedal pusu (já byla iniciátor), spís naopak zezačátku se snažil o doteky své ruky o mě( rukou, zadku, boků, vlasů…) :roll: Nevím jak si to celé vyložit a občas už přemýšlím, že to nemá smysl.

Tak kdyz vidí, že se k ničemu nemáš, tak už to nezkousi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
22.12.18 09:53

Nechala bych ho být. Jste na začátku a už je “něco” blbě. Člověk - partner nebo přítel nebo proste při zamilovaní když začínáte nemají být žádné pochyby, natož se trápit nebo přemýšlet zda jsi něco udělala nebo neudělala blbě. On Ti život nemá komplikovat on Ti ho má dělat veselejší atd na začátku tedy zejména. Nech ho byt. Děla to na mě dojem ze s tebou manipuluje - normální je zavolat nebo když se vidíte říci Heled jak to uděláme na svatky?? A ne ze on s něčím počítá… na mě děla dojem ze te chce do postele a myslel si ze to na stedry den dopadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 09:54

@Venetia Protože čekám. Nevím, zda je to komunikační šum. :roll: Klidně bych se nechala svést. Ale na druhé straně potom hezky domů - nebudu u nikoho po 2 měsících spát.

Proto jsem myslela mu nějak napsat, že ten včerejšek jsem si představovala jinak :roll: Aspoň trochu......

• Nahlásit
  • Citovat
2955
22.12.18 09:56
@Anonymní píše:
@Venetia Protože čekám. Nevím, zda je to komunikační šum. :roll: Klidně bych se nechala svést. Ale na druhé straně potom hezky domů - nebudu u nikoho po 2 měsících spát.Proto jsem myslela mu nějak napsat, že ten včerejšek jsem si představovala jinak :roll: Aspoň trochu......

Tak pokud bude sex tak je už jedno zda tam zustanes do rána nebi ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 09:56

@Lioness34 Taky mi to občas přijde, ale pak vidím jak se stáhl a nesedí mi to.

• Nahlásit
  • Citovat
50886
22.12.18 09:57
@Anonymní píše:
@Venetia Protože čekám. Nevím, zda je to komunikační šum. :roll: Klidně bych se nechala svést. Ale na druhé straně potom hezky domů - nebudu u nikoho po 2 měsících spát.Proto jsem myslela mu nějak napsat, že ten včerejšek jsem si představovala jinak :roll: Aspoň trochu......

My jsme se po dvou měsících sestehovali :D možná si ho nějak odradila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
22.12.18 09:57
@Anonymní píše:

A navíc co mu chceš napsat? Ze te měl obejmout a dat pusu? Nebo ze je odtazity? Podle mě mu to psát je trapny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
22.12.18 09:58
@Anonymní píše:
@Lioness34 Taky mi to občas přijde, ale pak vidím jak se stáhl a nesedí mi to.

Kdyby mu šlo o tebe a na vážno tak se chová dal tak ze te obejme a pusu da a proste ceka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 10:00

@Lioness34 Chtěla jsem prostě pusu, pořádnou, čekala jsem…A nic. :zed: A pak se mě dotýká stylem, že drží za ruce, položí si na mě věci a jako si ze mě dělá stoleček a nenápdně se dotýká nohou, vlasů, nosu.....

Nevím, mám pocit, že asi půjdeme každý svojí cestou. Asi ho přitahuju, ale ne natolik, aby z toho byl vztah mi už přijde. Pořád mě zve k sobě, kupuje, plánuje výlety.....

• Nahlásit
  • Citovat
2955
22.12.18 10:02
@Anonymní píše:
@Lioness34 Chtěla jsem prostě pusu, pořádnou, čekala jsem…A nic. :zed: A pak se mě dotýká stylem, že drží za ruce, položí si na mě věci a jako si ze mě dělá stoleček a nenápdně se dotýká nohou, vlasů, nosu.....Nevím, mám pocit, že asi půjdeme každý svojí cestou. Asi ho přitahuju, ale ne natolik, aby z toho byl vztah mi už přijde. Pořád mě zve k sobě, kupuje, plánuje výlety.....

Není do tebe zamilovaný - kdyby byl tak se chová jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.18 10:03

Tyjo… není to ani týden, co jsi ho tu pomlouvala, jakej je to sobec, že ti lže a já nevím co a zas nová diskuze? :roll: už v té první ti holky napsaly, ať dospěješ a vykašleš se na něj :nevim: že tě to baví, zakládat pořád stejný diskuze o ničem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama