Napuchlé dásně u 1,5 roku starého dítěte

2042
10.12.19 12:36

Napuchlé dásně u 1,5 starého dítěte

Maminky kdo z vás zažil a léčil dítko s napuchlymi dásněmi a jak jste léčili? Já byla dnes s dcerou u doktora, protože už má 3 dny zvýšené horečky ( zatím max do 38 ) a hrozně rudé dásně. Doktor mi na dásně napsal dezinfekci BETADINE. Máte s tím některá zkušenost? A na noc mám dávat sirup aerius, akorát nevím proč ( řešili jsme toho tolik, že sem se zapomněla zeptat proč tenhle sirup ),nevíte k čemu by byl při tomhle problémů dobrý sirup který je vlastně na alergie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3878
10.12.19 12:48

Aerius je určitě na otok a je i mírně protizánětlivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
10.12.19 12:52
@cverunka píše:
Aerius je určitě na otok a je i mírně protizánětlivý.

Aha. Tak děkuju ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
10.12.19 13:03

Nejspíše je to viróza, s velkou pravděpodobností herpetická. Léčit se to nijak zvlášť nemusí, přejde to samo. Hlavně dávat měkkou nedráždivou stravu, pití…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
10.12.19 13:12
@dickys píše:
Nejspíše je to viróza, s velkou pravděpodobností herpetická. Léčit se to nijak zvlášť nemusí, přejde to samo. Hlavně dávat měkkou nedráždivou stravu, pití…

A kde dítě k takové viroze dojde? Nikdy před tím jsem se s tím nesetkala 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
10.12.19 14:18

@PeBa12
To „lítá“ ve vzduchu, musela by žít v nějaké bublině, aby se tomu vyhnula :) Moje dcera to měla taky někdy mezi 1-2 lety. Většinou to mají děti jenom jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
10.12.19 18:30
@dickys píše:
@PeBa12
To „lítá“ ve vzduchu, musela by žít v nějaké bublině, aby se tomu vyhnula :) Moje dcera to měla taky někdy mezi 1-2 lety. Většinou to mají děti jenom jednou.

Tak to popravdě dost ráda čtu. Zatím to teda snáší docela dobře, akorát na jídle jde vidět, že není ok bo je dost jedlik a teď sem ráda když do ní něco dostanu. Tak snad to nenabere nějaké brutální obratky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat