Narámek nebo hodinky na měření tepu

1859
6.11.20 20:43

Naramek nebo hodinky - měření tepu

Ahoj všem, prosím vite o hodinkách nebo naramku, kde se pořád zobrazuje tep? Manzel ny nějaké takové chtěl. Ja mam xiaomi mi band, ale tam se musí mačkat tlačítko a ty nechce. Jedná se o to, že pojede na kole tak se jen chce podivat na ruku a aby to viděl hned. Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25201
6.11.20 20:48

Fitbit to myslím tak má když si to tam dáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
6.11.20 20:58

Jojo, Fitbit to ma ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11396
6.11.20 21:02

Aktuální sledování tepu maji dneska asi všechny náramky. S předností je to horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
6.11.20 21:04
@Diggy píše:
Ahoj všem, prosím vite o hodinkách nebo naramku, kde se pořád zobrazuje tep? Manzel ny nějaké takové chtěl. Ja mam xiaomi mi band, ale tam se musí mačkat tlačítko a ty nechce. Jedná se o to, že pojede na kole tak se jen chce podivat na ruku a aby to viděl hned. Moc děkuji

Mi band to má taky už :)
Nevím jaký máte. Já měla mi band 3, tam se to ručně dalo nastavit. Teď jsem dostala mi band 5 a ty to měří automaticky. Jde tam i jízda na kole, cvičení, skákání přes švihadlo, jóga, atd. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
6.11.20 21:12

@Rossallie jj mam my band 3,ale musim vždy namackat tep a čekat až to změří. Jedná se o to, aby to ukazovalo porad ten tep. Nevím jestli se špatně nevyjadruji. Prostě nechce pri jízdě nic mackat, chce se mrknout a uvidí tep

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17605
6.11.20 22:00
@Diggy píše:
@Rossallie jj mam my band 3,ale musim vždy namackat tep a čekat až to změří. Jedná se o to, aby to ukazovalo porad ten tep. Nevím jestli se špatně nevyjadruji. Prostě nechce pri jízdě nic mackat, chce se mrknout a uvidí tep
Já měla kdysi obyčejou sigmu s hrudním pásem a na hodinkách byl tep zobrazený pořád.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
6.11.20 22:06

Pokud to se sportem myslí vážně, tak mu pořiď garminy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama