Náramek proti komárům a klíšťatům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andulka12
Povídálka 21 příspěvků 01.05.19 08:25
Náramek proti komárům a klíšťatům

Ahoj.
Máte někdo zkušenosti s náramkem proti komárům a klíšťatům z obchodu Dedoles?
(odkaz https://www.dedoles.cz/…-a-klistatum )

Funguje nebo by to byly jen vyhozené peníze?
Díky.

Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 46036 příspěvků 01.05.19 09:26

Funguji. Loni byly dcery jedna 3 tydny a druhy 2 tydny na tabore, kdesi na louce, u lesa to bylo. Celou dobu venku a zadneho darebaka nechytly. Ja jsem jim teda davala do kufru i repelenty. Ale nedelam si iluze, ze je pouzily.
Naramky jsem jim nakoupila a letos poridime zase, protoze v sezone jsme furt venku.
My mame na zahrade posekne, nasi taky. Ale chodi se ruzne na louku, jezdime lesni stezkou, takze zas naramky koupim.

lucynka25
Echt Kelišová 9687 příspěvků 01.05.19 09:32

@andulka12 Taky to kupuji, když vím, že se jede do přírody a nic po nás nelezlo ;)
Teď jsem kupovala i v Obi, takou gumičku do vlasů a samolepky jako smajlík, to zas pro tu nejmenší, ta by náramek olizovala, samolepku jí nalepím třeba na záda a jsem zvědavá ;)

Elessa
Kecalka 225 příspěvků 3 inzeráty 01.05.19 22:05

Tjo to me zajima. Nevite, od jakeho veku se to muze detem davat?

lucynka25
Echt Kelišová 9687 příspěvků 02.05.19 11:36

@Elessa většinou je tam psané od 3let, ale spíš proto, aby to třeba neolizovalo atd..doporučují to dávat u nejmenších ke kočárku atd..já koupila ty náplasti a dcerce to budu lepit na záda, vím určitě, že náramek by olízala (20měsíců)

Elessa
Kecalka 225 příspěvků 3 inzeráty 02.05.19 12:55

@lucynka25 ok dekuju :) Syn by to asi take olizal. Leda bych mu to dala nad kotnik :)

Váš příspěvek
Reklama