Náramek Xiaomi Miband 2, nejlepší aplikace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
levandule23
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 30.04.18 13:29
Náramek Xiaomi Miband 2, nejlepší aplikace

Dobré odpoledne :)
Dostala jsem chytrý náramek Xiaomi Miband 2 a nevyhovuje mi ta základní aplikace, chtěla bych jinou. Je jich ale spousta a nevím, kterou vybrat. Podle recenzí je nejlepší Tools a Miband. Ale většina recenzí se zabývá hlavně funkcemi, které oznamují příchozí zprávy a hlášení jiných aplikací. Mně jde ale hlavně o „fitness“ funkce, možnost volby z různých druhů cvičení, počítání spálených kalorií, denní přehledy atd. A to v žádné z recenzí nemůžu najít. A aplikace je placená. Pokud bude stát za to, 80 Kč do ní řada dám, ale nechce se mi to platit jen abych ji naslepo vyzkoušela.
Jakou aplikaci k tomuto náramků máte a jak jste spokojené, hlavně s těmi fitness funkcemi?

Reakce:
P4ja
Kelišová 7091 příspěvků 1 inzerát 30.04.18 14:08

Já mám MiFit a Mitools, ale mám Xiaomi mobil, tak tam to funguje v pohodě. jsou tam asi 4 aktivity ve spojení s GPS a můžeš si k tomu pustit i kontinuální měření tepové frekvence. Jinak mně stačí základ, počítání kroků a kalorií. Jednu dobu jsem i spala s náramkem, abych věděla, co a jak. Jinak notifikace atd. nevyužívám.

No a na sport nosím hrudní pás v kombinaci s Runtastic a nebo Endomondo.

Helisska
Nováček 2 příspěvky 15.01.19 20:09
Xiaomi MiBand 2

Mám stejný dotaz jako paní, tak zkusím oživit… :wink:

Helisska
Nováček 2 příspěvky 15.01.19 20:12
@Helisska píše:
Mám stejný dotaz jako paní, tak zkusím oživit, používám aplikaci MiFit
@levandule23 píše:
Dobré odpoledne :)
Dostala jsem chytrý náramek Xiaomi Miband 2 a nevyhovuje mi ta základní aplikace, chtěla bych jinou. Je jich ale spousta a nevím, kterou vybrat. Podle recenzí je nejlepší Tools a Miband. Ale většina recenzí se zabývá hlavně funkcemi, které oznamují příchozí zprávy a hlášení jiných aplikací. Mně jde ale hlavně o „fitness“ funkce, možnost volby z různých druhů cvičení, počítání spálených kalorií, denní přehledy atd. A to v žádné z recenzí nemůžu najít. A aplikace je placená. Pokud bude stát za to, 80 Kč do ní řada dám, ale nechce se mi to platit jen abych ji naslepo vyzkoušela.
Jakou aplikaci k tomuto náramků máte a jak jste spokojené, hlavně s těmi fitness funkcemi?
P4ja
Kelišová 7091 příspěvků 1 inzerát 15.01.19 20:28
@Helisska píše:

Já tohle nikdy neřešila. Na sport používám Runtastic pro ve spojení s GPS a hrudním pásem. Xiaomi je pro mě jen jako doplněk k tomu, protože kroky počítá orientačně, měření tepovky je dost nepřesné, když se hybes.. A upřímně ani nevím, jestli něco obstojneho na jednotlivé sporty je . :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >