Náramek Xiaomi Miband 2, nejlepší aplikace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandule23
Kecalka 474 příspěvků 30.04.18 13:29
Náramek Xiaomi Miband 2, nejlepší aplikace

Dobré odpoledne :)
Dostala jsem chytrý náramek Xiaomi Miband 2 a nevyhovuje mi ta základní aplikace, chtěla bych jinou. Je jich ale spousta a nevím, kterou vybrat. Podle recenzí je nejlepší Tools a Miband. Ale většina recenzí se zabývá hlavně funkcemi, které oznamují příchozí zprávy a hlášení jiných aplikací. Mně jde ale hlavně o „fitness“ funkce, možnost volby z různých druhů cvičení, počítání spálených kalorií, denní přehledy atd. A to v žádné z recenzí nemůžu najít. A aplikace je placená. Pokud bude stát za to, 80 Kč do ní řada dám, ale nechce se mi to platit jen abych ji naslepo vyzkoušela.
Jakou aplikaci k tomuto náramků máte a jak jste spokojené, hlavně s těmi fitness funkcemi?

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4885 příspěvků 30.04.18 14:08

Já mám MiFit a Mitools, ale mám Xiaomi mobil, tak tam to funguje v pohodě. jsou tam asi 4 aktivity ve spojení s GPS a můžeš si k tomu pustit i kontinuální měření tepové frekvence. Jinak mně stačí základ, počítání kroků a kalorií. Jednu dobu jsem i spala s náramkem, abych věděla, co a jak. Jinak notifikace atd. nevyužívám.

No a na sport nosím hrudní pás v kombinaci s Runtastic a nebo Endomondo.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama