Reklama

Náramek Xiaomi Miband 2, nejlepší aplikace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandule23
Kecalka 489 příspěvků 30.04.18 13:29
Náramek Xiaomi Miband 2, nejlepší aplikace

Dobré odpoledne :)
Dostala jsem chytrý náramek Xiaomi Miband 2 a nevyhovuje mi ta základní aplikace, chtěla bych jinou. Je jich ale spousta a nevím, kterou vybrat. Podle recenzí je nejlepší Tools a Miband. Ale většina recenzí se zabývá hlavně funkcemi, které oznamují příchozí zprávy a hlášení jiných aplikací. Mně jde ale hlavně o „fitness“ funkce, možnost volby z různých druhů cvičení, počítání spálených kalorií, denní přehledy atd. A to v žádné z recenzí nemůžu najít. A aplikace je placená. Pokud bude stát za to, 80 Kč do ní řada dám, ale nechce se mi to platit jen abych ji naslepo vyzkoušela.
Jakou aplikaci k tomuto náramků máte a jak jste spokojené, hlavně s těmi fitness funkcemi?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 30.04.18 14:08

Já mám MiFit a Mitools, ale mám Xiaomi mobil, tak tam to funguje v pohodě. jsou tam asi 4 aktivity ve spojení s GPS a můžeš si k tomu pustit i kontinuální měření tepové frekvence. Jinak mně stačí základ, počítání kroků a kalorií. Jednu dobu jsem i spala s náramkem, abych věděla, co a jak. Jinak notifikace atd. nevyužívám.

No a na sport nosím hrudní pás v kombinaci s Runtastic a nebo Endomondo.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >