Naražené koleno v těhotenství

25.3.21 07:13

Naražené koleno v těhotenství

Dobrý den týden zpátky jsem spadla na koleno dala jsem si ortézu berle mam od minulého úrazu jelikož jsem v 22 týdnů těhotenství k doktorovi jsem nešla jelikož by mi rentgen neudělali tak to léčím sama doma bolesti velké modřiny taky na nohu nemohu došlápnout vůbec prosím o radu mám jít k lékaři děkuju za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2962
25.3.21 07:19

Zkus používat čárky ve větě. Koleno ti to nespraví, ale tvoje sdělení bude pochopitelnější. K tématu - koleno neni sranda, k lékaři běž a řekni že jsi těhotná, budou postupovat podle toho. Nebo se to taky třeba zlepší po pár týdnech samo, i to se může stát, ale po svejch zkušenostech s kolenem bych spíš šla než nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
25.3.21 07:22

Jo, k doktorovi bez. Já jsem v posledním těhotenství nesla s narazenou rukou. Přesně jak ty, říkala jsem, ze rtg mi stejně neudělají, ortezu jsem doma mela, tak co. No ruka bolet přestala asi po 3 týdnech, ale od té doby je hrozne citlivá na počasí, námahu atp. Při každé příležitosti to cítím. Je otázka, jestli by se něco změnilo, kdybych k tomu lékaři šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75761
25.3.21 07:25

@Jaruška21 No, za prve doktor spoustu veci pozna i bez RTG a za druhe nevidim duvod, proc by ti ho neudelali, takze se ti spis jen nikam nechtelo. Je to samozřejmě tvoje vec, ale zrovna koleno je nejsložitější kloub a nenmyslim, ze vhodny pro samolecbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6663
25.3.21 07:52

Rentgen u úrazu udělají I v těhotenství, jen dostanete přes břicho olověnou zástěru. Mě rentgenovali rameno v obou těhotenstvích. Určitě jděte k doktorovi protože v těhotenství se uvolňují tkáně a úrazy bývají horší než u netěhotné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2089
25.3.21 08:00

Jestli nemas otekle a muzes koleno ohybat a narovnat, tak si to namaz almiral gelem, lez a chlaď…berle dobry..ale ze si sama naordinujes ortezu? Pri nekterych urazech kolene neni vubec vhodna..nevim, proc davat ortezu pri narazenem koleni, tak mozna stahnout obinadlem..a to nemluvim a redeni krve, co bys pri stalem noseni ortezy mela delat..vis co, radsi k tomu doktorovi bez…jo, treba ti jen rekne, at si davas octan hlinity, mozna ti vynada, zes nesla hned, ale predstav si jak se ti bude super belhat za 12 tydnu, az budes mit velky bricho a dalsich 6kg nahore :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15949
25.3.21 08:34

Nechapu proč si nesla k doktorovi rovnou a proč jako by ti neudělali rtg? Normalne udělají i v těhotenství, tak zas neříkej nesmysly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
25.3.21 08:43

Nechápu proč by ti nemohli udělat rentgen, bude na koleno ne na břicho, to se chrání zástěrou, tak nehledej důvody proč tam nejít. A to nemluvím o tom že pokud nemůžeš došlápnout na nohu taky není dobrý znamení, mám dojem jestli jsi neupadla taky na hlavu. Příště dělej čárky ve větách, pokud teda víš co to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2386
25.3.21 09:19

RTG v těhotenství se dělá normálně. Přece nenechají někoho se zlomenou rukou čekat do porodu.
Ještě mi vysvětli (nebo někoho jiný), kde se vezme ten nešvar psát bez čárek a dokonce i bez teček. To jakože jak mluvíš, tak to prostě přepíšeš? Že někdo neví, kde se píše čárka tak nějak beru ale psát všechno v jedné větě? Vždyť to se nedá číst. A dělají to lidi částo :nevim: nevím jestli máš bolesti a velké modřiny nebo tě bolí velká modřina :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7537
25.3.21 09:37

U kolene se dělá i ultrazvuk. Bez k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat