Naražený nos po pádu z postele 11m

Anonymní
23.5.21 13:50

Naražený nos po pádu z postele 11m

Dobry den,

syn 11m se (nejpravdepodobneji) ze spanku skutalel z vysoke postele, boule na cele, rev, lezel na brisku. Rtg a vsechna vysetreni v poradku. Nabil si ale nosanek, mel v nem krev a udelala se mu tam srazeninka, nebo otok. Dycha trochu s namahou, tak bych mu rada pomohla. Nevite, zda mu nosik muzu proplachnout morskou vodou, nebo pockat a vyresi se to samo? Diky za zkusenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7560
23.5.21 15:08
@Anonymní píše:
Dobry den,syn 11m se (nejpravdepodobneji) ze spanku skutalel z vysoke postele, boule na cele, rev, lezel na brisku. Rtg a vsechna vysetreni v poradku. Nabil si ale nosanek, mel v nem krev a udelala se mu tam srazeninka, nebo otok. Dycha trochu s namahou, tak bych mu rada pomohla. Nevite, zda mu nosik muzu proplachnout morskou vodou, nebo pockat a vyresi se to samo? Diky za zkusenosti.

Zkus spíš Vincentku, ta není tak agresivní jako mořská voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
23.5.21 21:23

Nevyplachovala bych, hrozí opětovné krvácení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24316
23.5.21 21:28

Hm :zed:, proč 11měsíční dítě spí na nezajištěné vysoké posteli? příští pád může být horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 21:36
@stinga píše:
Hm :zed:, proč 11měsíční dítě spí na nezajištěné vysoké posteli? příští pád může být horší

Nespi, slo o rano, kdy usnul po mlicku a ja bohuzel byla po probdele noci uplne ko. Na tohle jsem se neptala, verte mi, ze jsem potrestana dost a nepotrebuji tyhle reci.

Vsem ostatnim dekuji za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
24316
24.5.21 09:30
@Anonymní píše:
Nespi, slo o rano, kdy usnul po mlicku a ja bohuzel byla po probdele noci uplne ko. Na tohle jsem se neptala, verte mi, ze jsem potrestana dost a nepotrebuji tyhle reci.Vsem ostatnim dekuji za radu.

já vím, že ses na to neptala, ale prostě NIKDY nemůžeš nechat 11měsíční dítě na vysoké posteli, když si příště tu hlavu rozbije, tak se budeš také vymlouvat tím, že ses na to neptala :zed: - no tvoje dítě, tvoje zodpovědnost, tvůj boj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 10:23
@stinga píše:
já vím, že ses na to neptala, ale prostě NIKDY nemůžeš nechat 11měsíční dítě na vysoké posteli, když si příště tu hlavu rozbije, tak se budeš také vymlouvat tím, že ses na to neptala :zed: - no tvoje dítě, tvoje zodpovědnost, tvůj boj

Tak hele dámo, já jsem dost dospělá na to, abych si uvědomila, co bylo špatně. Jestli vy máte dítě celý den zavřené v kleci, je to váš problém. Nehodlám tady číst nějaké soudy, já s ním v té posteli byla. Neznáte ani mě, ani důvod, proč se to stalo. Dítě nenechávám bez dozoru ani půl minuty a nikdy bych ho nenechala samotného v normální posteli. Šlo o velmi blbou situaci.

Tenhle typ “neomylných maminek” zde na diskuzích akorát deptá prvorodičky a nové maminky, které si sem přijdou pro radu. Příště si to raději odpusťte.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat