Nárazové hlídání dítěte staršího 3 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaara
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 16.05.19 20:07
Nárazové hlídání dítěte staršího 3 let

Ahoj holky, dneska mi doktorka předepsala rehabilitace a já teď nevím co v tu dobu s dcerou. Do školky nechodí, příbuzné tu nemáme. Muž zrovna v daný týden mimo domov. (Az se vrati tak to nejak dáme). Jsem objednaná do nemocnice Na Homolce. Jak toto řešíte? Nebo neznáte nějaký detsky koutek s hlídáním v blízkosti nemocnice? Jeden den tam mám dokonce být v 8 hodin. Rehabka bude prý na cca 30 minut. Co s tím? 8o :roll:

Reakce:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1776 příspěvků 16.05.19 20:11

Vzít 3letého sebou s knížkou oblíbenýma hračkama? na rehabkách si myslím to pochopí, že jste jeden týden bez šance na „pomoc s hlídáním“ :) zkusila bych. 3leté děti už zvládnou poslechnout a počkat s nějakou hračkou.. Syn se takhle na mě díval u zubařky asi čtvrt hodky možná 20minut a byl v klidu :) taky 3r. :)

Kaara
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 16.05.19 20:15

@Andrea.Tom no na by to i vydrzela, ja ji taky taham všude, ale já jdu s panevnim dnem a í dneska na vyšetření jí musely chvilku hlídat sestry, aby se na to vyšetření nemusela dívat :? :lol:

Vemas
Kelišová 5571 příspěvků 16.05.19 20:18

Vzit ho sebou, knizky, svacina, v nejhorsim mobil. Ja taky vzdycky musela tahat deti sebou. Vsude meli pochopeni

Kaara
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 16.05.19 20:20

Napadlo mě že by ji mohla vzít nějaká soukromá skolka v okolí, nebo detsky koutek s hlídáním. Předpokládám že hlídačku na hodinu (počítám včetně čekání :lol: ) neseženu…

Kaara
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 16.05.19 20:21

@Vemas myslíš i na rehab panevniho dna? :think:

anavi13
Závislačka 3873 příspěvků 16.05.19 20:21

Vzít sebou, jednou to pochopí. Hned bych se jim slušně omluvila, že to jinak nejde. Sebou hračky, tablet, telefon.
I na to pánevní dno, vždyť to je normální cvičení. Kdyby tě napravovala přes konečník tak se třeba domluvíte, že až příště.

Kaara
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 16.05.19 20:26

@anavi13 oni to mají nějak rozplanovane, a jsem objednana na konkrétní úkony včetně nějaké elektromasaze 8o ale dali mi nejaky vyjezd kde jsou jejich zkratky a tomu rozumí jen oni. Ale zkusím tam ještě zavolat jestli to je cvičení nebo co… A kdyžtak jí vezmu s sebou :palec:

Jana206
Nadpozemská drbna 27364 příspěvků 16.05.19 21:12

Deti jsem si brala s sebou. Zvladly se mnou parafin, cvičení i elektrolecbu. Moje deti jsou ale v tomto vycepovane. Hlídání nemam, beru je s sebou vsude mozne.Jsou vedene k tomu, ze proste budou v klidu, žádné litani, fnukani. Nejmensi dcera 19 měsíců má s sebou pro takové pripady Albi tužku a knizku Zpivanky. Nebranila bych se ale ani hre nebo pohadce v mobilu, vsak to není porad a za ten klid to stojí.

Váš příspěvek
Reklama