Nemiluji moje dítě

Anonymní
12.11.20 16:31

Narodilo se nam dite a já ho nemiluji

Ahoj… omlouvám se za anonym.
Píšu ohledně sebe, jsem na mateřské mám přítele nejsme spolu moc dlouho. Narodilo se nam před par měsíci miminko.
A já ho nemiluji nic necitim, nevím je to podivné.
O malou se starám domácnost udrzuji přítel funguje na 120% nemám co vytknout.
Ale já se v tom desne placam nemám myšlenky na správném miste stále myslím na někoho jineho.
Mám tisice myšlenek. Ráno vstávám bez energie, malej toho fakt moc nenaspi takže nemám moc síly. Večer usinam s hlavou s úplně někým jinym.
Strasne mě to trápí. Nemohu stim nic dělat jsem doma, mám miminko a nemůžu nic, co bych chtela. Starám se povidame si s malou ale stejně furt cekam až usne. Pořad myslím jen na nej. Jsem úplně jak omámená a je to strasne tezky protože malá je fakt narocny miminko a do toho plna hlava úplně jiných věci. A do Toho dělat ze je vše ok. Nemám chuť k jidlu… nic si neuzivam. Telo bez duše.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.11.20 16:32

Přijde mi ze propadám nějaké depresi úplně jsem silena
Od narození male

• Citovat
  • Nahlásit
297
12.11.20 16:35

Vyhledej odborníka, není se za co stydět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
12.11.20 16:37

Poporodní deprese, musis vyhledat odbornika, nebo se v tom budeš plácat roky a akorat to zničí tvuj vztah s ditetem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
12.11.20 16:39

Nepochopila jsem, koho nemilujes - jestli miminko nebo přítele, tj. otce miminka?? 8o

Jestli už nemilujes přítele, tak to ses fakt dobrá, že pár měsíců po porodu máš myšlenky na jinyho chlapa… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29036
12.11.20 16:40
@Anonymní píše:
Ahoj… omlouvám se za anonym.
Píšu ohledně sebe, jsem na mateřské mám přítele nejsme spolu moc dlouho. Narodilo se nam před par měsíci miminko.
A já ho nemiluji nic necitim, nevím je to podivné.
O malou se starám domácnost udrzuji přítel funguje na 120% nemám co vytknout.
Ale já se v tom desne placam nemám myšlenky na správném miste stále myslím na někoho jineho.
Mám tisice myšlenek. Ráno vstávám bez energie, malej toho fakt moc nenaspi takže nemám moc síly. Večer usinam s hlavou s úplně někým jinym.
Strasne mě to trápí. Nemohu stim nic dělat jsem doma, mám miminko a nemůžu nic, co bych chtela. Starám se povidame si s malou ale stejně furt cekam až usne. Pořad myslím jen na nej. Jsem úplně jak omámená a je to strasne tezky protože malá je fakt narocny miminko a do toho plna hlava úplně jiných věci. A do Toho dělat ze je vše ok. Nemám chuť k jidlu… nic si neuzivam. Telo bez duše.

Dojít k dr. a udělat si i odběry, jestli třeba nejsi anemická, málo minerálů atd. a proto ta únava a poradit se i případně co s tou psychikou…

A na koho teda myslíš pořád a i když malá usne?

Malá byla plánovaná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
12.11.20 16:42

@Kriss Tina

Jak jsi to prosím tě pochopila?? Já to pochopila tak, že se pár měsíců pop porodu zabouchla do jinyho chlapa, když píše, že má nebo usíná a „myšlenkami na někoho jiného“. Nebo nemiluje to miminko??? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56907
12.11.20 16:42

Tak ty miluješ miminko, ale nemiluješ toho přítele??
Nebo jak to je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
12.11.20 16:44

A je to vůbec chlapeček nebo děvče, když dvakrát pise „o malou“ a jednou napsala „malej“. Fakt nechápu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
12.11.20 16:44

@Petra Z podle mě nemiluje ani dítě, ani partnera. Zakoukala se někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
12.11.20 16:45

Zakladatelka by si to měla po sobě přečíst nedává to hlavu ani patu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
12.11.20 16:47

Řekla bych, že toho zas až tak moc nemáš, myslím tím starání se o mimčo, o domácnost, když stíháš ještě myslet na blbosti.Sis měla rozmyslet trošku dřív, s kým chceš žít a s kým založit rodinu, antikoncepce Ti nic neříká? Ten drobek přeci nemůže zato, že přišlo do rodiny, kde ho máma nemá ráda. Ty jo, jsi mi zvedla tlak, co by za dítě druhé daly, mám už velké děti 15,19let a dýchala bych za ně, že je mám ráda, to je jasný :srdce: Přestaň se rouhat, máš fajn přítele a zdravé dítě, kdyby Tě to nepřecházelo, tak si pořádně nafackuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
12.11.20 16:48

@Gerberka ted nevim, ja v první chvili pochopila, ze neciti nic k tomu diteti, coz by byla klasická poporodni deprese. Ale kdyz to ctu vickrat, tak se v tom zacinam ztracet koho vlastne miluje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4784

A proč jsi s ním proboha zakládala rodinu, když celou dobu miluješ někoho jiného??

Příspěvek upraven 12.11.20 v 16:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14195

Koho nemilujes? Dítě, partnera, oba? Na koho furt myslíš? Jak dlouho jste s přítelem spolu? Bylo dítě plánované? Nebo si do toho vlitla omylem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama