Medaile od Národní pokladnice – zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markettt.l
Kecalka 160 příspěvků 01.01.19 21:23
Národní pokladnice – zkušenosti?

Ahoj, chci se zeptat, pod stromečkem jsem od ježíška dostala medaili od Národní pokladnice, a čumím na ní do teď, je fakt povedená :D napadlo mě že bych si koupila nějaké další, ale dřív bych chtěla znát nějaké zkušenosti jak to s nimi probíhá nebo tak, ježíška jsem se sice ptala ale ten kupoval jen tuhle jednu takže nemá moc velké zkušenosti. Co jsem se zatím koukala na jejich webovky, určitě bych si vybrala, i třeba nějakou sadu ale to už vůbec nevím jak to funguje, to chodí nějak postupně nebo najednou nebo jak? Předem díky za rady :D

Reakce:
Janassssa
Povídálka 41 příspěvků 03.01.19 15:16

A jakou si dostala od ježíška?

kafemlejnek
Kecalka 126 příspěvků 03.01.19 16:21

Hlavně od nich nic nekupovat, jsou to podvodníci.
Několikrát byla onich reportáž v černých ovcích, občanském judu apod.

https://www.penize.cz/…oti-sve-vuli
https://www.reflex.cz/…ci-uder.html

atd. jsou to sice staré články ale jistě stále platné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >