Nárok na dávky při rizikovém těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 05.12.18 08:35
narok na davky pri rizikovem tehotenstvi?

DobrY den chci se zeptat zda li mam narok na nejaky davky pokud jsem na rizikovem tehotenstvy a byla jsem zamestnana na DPP ale bohuzel zamestnavatel my s tehotenstvim smlouvu ukoncil. nyni jsem na Up a pobiram podporu v nezamestnani ktera mi zanedlouho konci. mam narok na nejake jine davky jeste?

Přečtěte si článek: Rizikové těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 05.12.18 08:37

Ne nemas,at se o Tebe postara otec ditete :nevim:

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3074 příspěvků 05.12.18 08:39

Mas narok na to,aby te zivil otec tveho ditete.

Jana206
Nadpozemská drbna 26780 příspěvků 05.12.18 08:41

Zkus zažádat o dávky hmotné nouze - příspěvek na živobytí,doplatek na bydlení. Pokud bys splnila podmínky,tak by tam nárok vzniknout mohl,ale kritéria jsou poměrně přísná. Pokud ale na ně člověk dosáhne,tak těhotenstvím se trochu zvyšují,počítají se podle vyššího koeficientu,protože máš nároky na kvalitní výživu. Pokud ale otec pracuje,započítají i jeho plat.Pokud společně užíváte byt,budou se počítat všechny vaše příjmy,bez ohledu na to,kdo má v bytě trvalé bydliště.Pokud bys s ním nežila,budeš to muset dokázat - napřed uplatnit nárok na úhradu některých nákladů neprovdané matce.

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 05.12.18 08:42

@ivuss Řekla bych že nemáš, až po porodu na rodičák :think:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33726 příspěvků 1 inzerát 05.12.18 08:56

Běž na Úřad práce, dávky SSP, tam to prober s úřednicí, o co by sis mohla zažádat a co bys v jaké výši mohla dostat. My tu neznáme tvoji situaci, nevíme o tvém partnerovi, bydlení, příjmech a dalších věcech, takže ti nemůžeme nic konkrétního sdělit. Pouze tím, že jsi těhotná, žádný nárok na nějakou dávku automaticky nevzniká.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 05.12.18 08:59
@arinecka píše:
@ivuss Řekla bych že nemáš,

Ale tak to není, kromě toho, co píše Jana206 (příspěvek na živobytí a doplatek na bydlení) je ještě mimořádná okamžitá pomoc.

ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 05.12.18 09:14

dekuji

AAAjirina
Stálice 64 příspěvků 05.12.18 09:16

@ivuss nemáš ani nic našetřeno z dob kdy jsi dělala?

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 05.12.18 09:16
@Luboš P píše:
Ale tak to není, kromě toho, co píše Jana206 (příspěvek na živobytí a doplatek na bydlení) je ještě mimořádná okamžitá pomoc.

Tak v tom případě udělá nejlíp když si zajde na úřad, tam bude vědět hned co a jak :nevim:

anniething
Povídálka 37 příspěvků 05.12.18 09:23
@Luboš P píše:
Ale tak to není, kromě toho, co píše Jana206 (příspěvek na živobytí a doplatek na bydlení) je ještě mimořádná okamžitá pomoc.

Ale tehotenstvi neni zas tak mimoradna situace :mrgreen:

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 05.12.18 09:31
@anniething píše:
Ale tehotenstvi neni zas tak mimoradna situace :mrgreen:

Ale v zákonu ta dávka je.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6932 příspěvků 05.12.18 09:43

@ivuss ať se stará otec dítěte

Annabela11
Závislačka 2890 příspěvků 05.12.18 10:04

@ivuss Pokud nemáš partnera a zijes sama nárok na davky mas v opačném případě ne.

Příspěvek upraven 05.12.18 v 10:06

Annabela11
Závislačka 2890 příspěvků 05.12.18 10:05

@Luboš P Ano je!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >