Nárok na dovolenou po mateřské dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 15:07
nárok na dovolenou po mateřské dovolené

Ahoj/ Dobrý den, zajímalo by mě, kolik dní mám nárok na dovolenou. V roce 2013 jsem pracovala cca půl roku, další zbytek jsem byla na neschopence (rizikové těhotenství), pak jsem měla mateřskou dovolenou, pak rodičovskou dovolenou dále pak neplacenou dovolenou. Teď mám druhé dítě a mám mateřskou dovolenou. Mám nárok na nějakou dovolenou z let 2013-2018? Děkuji za odpověď.

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2019: Aktuální info

Reakce:
Lendeš
Kelišová 5734 příspěvků 20.02.18 15:54

A od toho 2013 sis teda žádnou nevybírala? Nárok určitě máš, ale aby ti někdo řekl kolik dní přesně, tak potřebuje vědět jaký máte roční nárok a pak záleží na přesných datech odkdy dokdy co trvalo - tedy kdy byla nemocenská, kdy MD atd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 16:24

Děkuji za odpověď. Ne od toho 2013 jsem si žádnou nevybírala. Jde mi o to, jestli ty staré roky třeba už nejsou promlčené a nepropadla mi ta dovolená.

mama.tata.mimi
Kecalka 112 příspěvků 20.02.18 16:25

@Lendeš Zapomněla jsem Vás zmínit. Děkuji za odpověď. Ne od toho roku 2013 jsem si žádnou dovolenou nevybírala.

Lendeš
Kelišová 5734 příspěvků 20.02.18 18:21

@mama.tata.mimi Tak je pořád nárok i na tu starou dovolenou a vznikne i teď za dobu na další MD.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >