Nárok na dovolenou po mateřské dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 15:07
nárok na dovolenou po mateřské dovolené

Ahoj/ Dobrý den, zajímalo by mě, kolik dní mám nárok na dovolenou. V roce 2013 jsem pracovala cca půl roku, další zbytek jsem byla na neschopence (rizikové těhotenství), pak jsem měla mateřskou dovolenou, pak rodičovskou dovolenou dále pak neplacenou dovolenou. Teď mám druhé dítě a mám mateřskou dovolenou. Mám nárok na nějakou dovolenou z let 2013-2018? Děkuji za odpověď.

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reklama

Reakce:

Lendeš
Závislačka 4987 příspěvků 20.02.18 15:54

A od toho 2013 sis teda žádnou nevybírala? Nárok určitě máš, ale aby ti někdo řekl kolik dní přesně, tak potřebuje vědět jaký máte roční nárok a pak záleží na přesných datech odkdy dokdy co trvalo - tedy kdy byla nemocenská, kdy MD atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 16:24

Děkuji za odpověď. Ne od toho 2013 jsem si žádnou nevybírala. Jde mi o to, jestli ty staré roky třeba už nejsou promlčené a nepropadla mi ta dovolená.

mama.tata.mimi
Kecalka 112 příspěvků 20.02.18 16:25

@Lendeš Zapomněla jsem Vás zmínit. Děkuji za odpověď. Ne od toho roku 2013 jsem si žádnou dovolenou nevybírala.

Lendeš
Závislačka 4987 příspěvků 20.02.18 18:21

@mama.tata.mimi Tak je pořád nárok i na tu starou dovolenou a vznikne i teď za dobu na další MD.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama