Nárok na mateřskou pokud mě vyhodí z práce.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinka1988
Nováček 1 příspěvek 24.05.19 09:02
Nárok na mateřskou pokud mě vyhodí z práce.

Ahoj holky, jdu s prvním dotazem protoze uz nevim kde se obrátit. Jsem 15tt. Od začátku marodim, ale uz mi z toho začíná trochu hrabat. Přemýšlela jsem že bych marodku ukončila, ale…marodim z toho důvodu že ve chvíli kdy jsem to řekla v praci mi sefova jasně řekla ať už se nevracim…vím že mě nemůže jen tak vyhodit, bohužel dělám v odvětví kde jsou na nás najdou chvíli stiznosti takže ona by si našla duvod jak mě. dostat pryč… a kdyby me nevyhodila nakonec bych odešla sama, vím že by mi dělala zle a to velké… na to tahat se po soudech nemám bohužel buňky. Napadlo mě kdyby k tomu došlo normálně odejít ať mám klid. Ale… pracuji od 10.10.2018. Smlouvu mam.do 30.10.2019.kdybych odešla, musím mít odpracovano těch 270 dní, počítají se tam i víkendy a nemocenská? TP mam 16.11.2019. Děkuji za odpověď

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66665 příspěvků 24.05.19 09:18

Ano, musis a ano pocitaji se kalendarni dny vcerne nemocenske. Na druhou stranu, proc se jen tak vzdavat dovolene, na kterou budes mit narok?

Kriss Tina
Extra třída :D 10829 příspěvků 24.05.19 09:20

A to ti nebude vadit, že do podzimu nebudeš brát skoro žádné peníze? Ono kdyz ses na nemocneske máš až 70% platu, když ji ukončíš a skončíš v práci ty budeš mít tak 40% platu podporu :nevim:

Váš příspěvek
Reklama