Reklama

Nárok na mateřskou u druhého dítěte po 4 měsících v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pepermintka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 13.01.18 13:52
nárok na mateřskou u druhého dítěte po 4 měsících v práci

Ahoj holky, prosím o radu..nyní jsem na mateřské dovolené a pobírám rodičovský příspěvek..ten mi však končí v dubnu 2018 a to také nastupuji do práce..Nyní jsem však těhotná a termín porodu je srpen 2018..jde mi o to, jestli mám nárok na PPM, když budu v podstatě v práci asi 4 měsíce? /Před prvním dítětem jsem tam pracovala 7 let/ anebo může o PPM zažádat manžel? Moc děkuji za informace

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2655 příspěvků 13.01.18 13:54

Pokud ti stále běží pracovní poměr a jen se do práce vracíš, jsi stále pojištěná a na PPM máš nárok

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62922 příspěvků 3 inzeráty 13.01.18 13:54

@Pepermintka Pokud ti stále trvá pracovní poměr tj. varacíš se zpět do původní práce, tak nárok máš a buď bude ta mateřská stejná nebo vyšší.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 13.01.18 13:54

Podle me narok budes mit. Stejne jako u prvniho.

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 13.01.18 13:57

Měla jsem to stejně, mezi dětmi jsem si odskočila na 4 měsíce do práce, mateřská byla stejná jako u prvního.

Pepermintka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 13.01.18 13:59

Holky moc diky, to jste me potesily :-) bala jsem se ze dostanu prd kdyz jsem tam nebyla min. rok

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >