Nárok na náhradu škody způsobené vadným výrobkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alča489
Nováček 1 příspěvek 27.01.17 08:19
Nárok na náhradu škody způsobené vadným výrobkem

Ahoj, potřebuji poradit.
Minulý týden, jsem držela mobil za pouzdro (mám takové to otvírací, jako kniha) a lepidlo, která drží obal na telefon v pouzdře se uvolnilo a i s telefonem spadlo. Naneštěstí přímo do vody, mobil se vytopil a v servisu mi řekli, že oprava by byla možná jenom výměnou základní desky. Nevíte někdo, jestli můžu napsat výrobci pouzdra s žádostí o náhradu škody? Z mého pohledu mi vada na pouzdře způsobila škodu na mobilu. Nemáte někdo s něčím podobným zkušenosti? Děkuji za odpovědi.

Reakce:

Halamka
Závislačka 3662 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 09:10

Zkusit to muzes, nicmene si myslim, ze je mala sance, pokud nejaka. Otazka proc jsi manipulovala s telefonem nad vodou, nespravne jsi uzivala danou vec, mozna odborny posudek, ktery bys musela zaplatit…

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 27.01.17 09:56

Tohle nevysoudis ani nahodou.

Maden
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 27.01.17 10:10

Myslim, ze ti řeknou, ze obal slouží k ochraně telefonu pred mechanickým poškozením. Není to držák.

arinecka
Závislačka 4846 příspěvků 27.01.17 10:19

@Alča489 Bohužel nezmůžeš nic.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >