Nárok na podporu (společník firmy)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JouLe
Stálice 97 příspěvků 08.05.18 21:33
Nárok na podporu (společník firmy)

Ahoj maminky chci se zeptat, zda nevíte…jestli mám jakožto společník firmy (s. r
o.) Nárok na podporu v nezaměstnanosti? Bude mi končit rodičovská dovolená a chci se zaregistrovat na úřadu práce, ale zároveň jsem společníkem firmy, z které nemám příjmy. Mám nebo nemám tedy nárok na podporu? Děkuji za odpověď :mavam:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61411 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 22:10

@JouLe Na UP se registrovat můžeš, ale na podporu nárok nemáš. Logiku to sice úplně nemá, ale je to tak.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama