Nárok na RP - návrat do původní práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Paffcinka
Stálice 80 příspěvků 22.11.17 13:31
Nárok na RP v případě návratu na stejnou pracovní pozici dříve

Dobrý den, rodičovský příspěvek jsem se rozhodla pobírat do 4 let věku dítěte. ted se mi ale nabídla možnost, vrátit se do práce dříve na stejnou pozici. Dětem budou v té době tři roky. Budeme je dávat na hlídání do hlídacího centra (miniškolka) chtěla jsem se zeptat, zda mi stát doplatí zbytek rodičovské, nebo zda mi odpadá nárok? děkuji předem za odpověd

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2019: Aktuální informace

Reakce:
kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 22.11.17 13:32

@Paffcinka mate narok

vverru
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 22.11.17 13:40

Normálně budeš pobírat rodičovský příspěvek a zároveň budeš mít plat. Čerpání rp si můžeš zrychlit navýšením částky, jestli na to máš nárok

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >