Nárok na RP - návrat do původní práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paffcinka
Stálice 80 příspěvků 22.11.17 13:31
Nárok na RP v případě návratu na stejnou pracovní pozici dříve

Dobrý den, rodičovský příspěvek jsem se rozhodla pobírat do 4 let věku dítěte. ted se mi ale nabídla možnost, vrátit se do práce dříve na stejnou pozici. Dětem budou v té době tři roky. Budeme je dávat na hlídání do hlídacího centra (miniškolka) chtěla jsem se zeptat, zda mi stát doplatí zbytek rodičovské, nebo zda mi odpadá nárok? děkuji předem za odpověd

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 22.11.17 13:32

@Paffcinka mate narok

vverru
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 22.11.17 13:40

Normálně budeš pobírat rodičovský příspěvek a zároveň budeš mít plat. Čerpání rp si můžeš zrychlit navýšením částky, jestli na to máš nárok

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >