Narození dítěte, v RL bývalý ex manžel, i když není jeho

11.11.20 10:24

Narození dítěte, v RL bývalý ex manžel i když není jeho

Ahoj ženy, prosím poraďte mi. Nebyla jste některá z vás ve stejné situaci? S bývalým ex manželem jsme se rozvedli, každý máme někoho jiného. Já se svým přítelem otehotnela. Nestihli jsme se vzít jelikož jsem porodila předčasně. A teď jelikož jsme v ochranné lhůtě od rozvodu je zákonem psaný otec v RL. A my s přítelem chceme to předělat, ale nevíme jak na to. Na matrice mi řekli že stačí sepsat trojdohodu. Kde ex potvrdí že není otcem, přítel že otec je a já to potvrdím. Jenže prostě nikde na netu není žádný vzor apod. Neřešil někdo obdobnou věc??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14227
11.11.20 10:37
@Taštička2 píše:
Ahoj ženy, prosím poraďte mi. Nebyla jste některá z vás ve stejné situaci? S bývalým ex manželem jsme se rozvedli, každý máme někoho jiného. Já se svým přítelem otehotnela. Nestihli jsme se vzít jelikož jsem porodila předčasně. A teď jelikož jsme v ochranné lhůtě od rozvodu je zákonem psaný otec v RL. A my s přítelem chceme to předělat, ale nevíme jak na to. Na matrice mi řekli že stačí sepsat trojdohodu. Kde ex potvrdí že není otcem, přítel že otec je a já to potvrdím. Jenže prostě nikde na netu není žádný vzor apod. Neřešil někdo obdobnou věc??

Kočko, dvě vteřiny googlení:
https://www.sancedetem.cz/…elstvi.shtml

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama