Narození leden-březen - boty 24 na zimu

1368
24.10.09 11:59

Narození leden-březen - boty 24 na zimu

Prosím o vyplnění dotazníku. Zvažuju, jestli nechat zimní botky po synovi pro druhé mimi, které se má narodit v půlce února.(syn je konec ledna)
nebo je prodat.
Loni je měl totiž dobré, letos zase tuhle velikost nosí jeho o měsíc starší kamarádka…tak zvažuju, jaká je pravděpodobnost, že mi to vyjde :wink: :lol: i u druhého

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.10.09 12:08

Beren , neni to preci jen uplne nahodne, jakou nozku bude mit to druhe dite? :lol: :lol: My ted kupovali na zimu c.23 i kdyz ma malej nozku tak 21, bude je nosit od listopadu-prosince. Je mu 1,5 roku, pocitam, ze mu tyhle boty vydrzi celou zimu (podle meho odhadu jeho rustu nohy, ale muze se mu zblaznit :wink: takze 24-25 budu kupovat na jare). Vetsina deti u nas v diskuzi (1,5 roku) ma zase botky kolem 23-24, nekdo snad ale i 25, jako u Vas to vyjit muze nebo nemusi :lol: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
24.10.09 12:26

Anežka snad ani 24 neměla. Vloni nosila botičky z předloňska (velikost si nepamatuju, ale odhaduju tak 22-23), letos jsme kupovali všechny boty nové, protože jí nožička hodně vyrostla, víceméně skokem. Takže teď má 25, co jsme kupovali na jaře, ale už jí asi dlouho nebudou. Já teda kupuju spíš větší boty, protože máme všichni tři (já, manžel a Anežka to po nás samozřejmě zdědila) širokou nohu a hlavně vysoký nárt. Takže sehnat botičky není tak úplně jednoduché. Kupuju i ve slevě dopředu, ale rozhodně boty neschovávám na další dítě a odmítám onošené boty po dětech kamarádů. Jediné, které jsem schovala, jsou sněhulky, které měla Anežka na sobě dvakrát, a boty do vody. Jinak jsem pevně rozhodnutá dětem nedávám onošené boty, halvně ne ty, ve kterých tráví hodně času (tj bačkůrky a boty na normální denní nošení). Každé dítě si botku vytvaruje podle vlastní nožičky a věřím radám odborníků, že nosit onošené boty je nezdravé a nevhodné. Takže můj názor je neschovávat. Třeba u Deichmanna se dají sehnat boty ne moc drahé a snad kvalitní. Hodně kupuju u vietnamců, ale ani tam bych boty dítěti nekoupila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
24.10.09 12:51

Matýskovi např. vloni v zimě noha od listopadu až do března vůbec nerostla a přes léto zase o dvě velikosti. Moc bych na to nespoléhala. Ale pravda je, že mám kluky oba v květnu a botky po prvním schovávám pro druhého. Zbavit se jich můžu vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LEM
660
24.10.09 13:17

My jsme tedy v půlce března. Teď máme boty 23 volnější ale na zimu asi budu kupovat tu 24. Já bych řekla že by ti to mělo vyjít. Vždyť to vyjde jen o pár dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.09 15:07

Matyáš narozenej v srpnu,tet nosí 24(elefanty) při jiných značkách má i 25.Na zimu jsem koupila jedny 24 zdravotní a jedny obyč na odrážedlo a jedny podzimní.Pochybuju že by mu vydržely celou zimu,tak se tet koukám ještě po 25.Nechtěla jsem kupovat jedny o dost větší,tak mu radši koupim další když v nich nevystačí :roll:
Alespon hned má nějaká babička co koupit k ježíšku. :lol:

Já bych botky schovala.Prodat je mužeš vždy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.10.09 20:53

Ahoj, syn je únor 2007 a loni měl boty Superfit 25, letos jsem kupovala 28. 25 mu vydržely celou zimu, noha mu poskočila až v květnu a srpnu… Jeho stejně stará kamarádka (březen 2007) je letos zdědila, ale ostatní botky má zatím 24. A znám holčičku, co je rozená červen 2005 a má taky teď 25. Tak si vyber :-). Já ale myslím, že se strefíš alespoň na chvíli. Já nechávám taky jen boty do vody, ostatní jdou pryč. Resut

• Nahlásit
  • Citovat
618
24.10.09 22:12

Niki je únorová, 23 -24 měla od června až do září, zimní má 25 a doufám,že vydržíme alespoň do Vánoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4921
25.10.09 11:03

Mám syna nar. 11.2.08 momentálně nosí podzimní botky vel. 23 a na zimu bude mít určitě 24. Starší syn byl narozen 1.3., mladší má tedy tyhle botky po něm-takže nám ty velikosti vždycky vychází v pohodě a 24 bude nosit tedy ještě před 2.rokem (už má ve 24 připravené po bráchovi sněhule).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama