Narozeninová oslava v Aquacentru Lagoon Letňany Praha

Gianela
9.6.15 14:14

narozeninová oslava v Aquacentru Lagoon Letňany Praha

Ahojte, prosím delali ste nekdo diteti narozeninovou oslavu v Aquacentru Lagoon v Praze v Letňanech? ak ano, prosím o Vaš skúsenosti. uvažujem o oslave pre syna, ktorý bude mít v lete v červenci 5 let :) Zajíma ma hlavne kolik to vyjde finančne pre cca 6 detí + rodiče, zatím vubec nevím kolik, len o tom uvažujem, či to neni moc drahé a či to za to stojí.
dálej by ma zajímalo aké aktivity ste tam s detmi podnikali? proste celkový dojem, moc díky. :D :* ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19208
9.6.15 14:56

@Gianela chodíte do toho bazénu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gianela
9.6.15 14:57

Nie, nie, ešte some tam neboli ani raz, ale chystáme se práve…proč?

• Nahlásit
  • Citovat
19208
9.6.15 14:59

@Gianela nevím jak teď, ale bydlela jsem tam cca před 2 lety a do bazénu jsem chodila s malým a za mě už ne. Malý dětský bazének - brouzdaliště - sice pěkné, ale je tam (na mě) strašná špína.. ve spárách dlaždiček u toho dětského brouzdaliště lezou nějaká zvířátka (nevím, jak se jmenují, takové ty jak vypadají jako pijavičky).. už bych tam nešla. Pokud chceš vyloženě oslavu, tak se na to specializují třeba ve Funparku Žirafa nebo v Aquapalce v Čestlicích, ale bude to dražší no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
9.6.15 15:10

@Gianela spolužačka dcery pořádala bazénovou oslavu v Čestlicích. Ale jen pro děti, bylo jim 11.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gianela
9.6.15 15:21

Ok, diky za radu, pojdem to tam ted pozrieť ako to tam vypadá a uvidím..:-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama