Narozeniny a svátek pár dní od sebe

186
10.7.13 22:50

Narozeniny a svátek pár dní od sebe

Ahoj holky,

dovolím si provést menší průzkum trhu - je tu někdo, kdo má narozeniny a svátek třeba jen pár dní od sebe? Jestli ano, vyčítá to dodnes rodičům? Druhý potomek se má totiž narodit okolo 23. srpna, rádi bychom Adélku, jenže ta má jako na potvoru svátek 2. září   :( nedej bože, kdybych přenášela…takže předem děkuji za odpovědi a názory na věc, případné další návrhy, co s tím  :palec: ona to stejně bude ta Adél, já jen doufám, že nás za to jednou nebude proklínat :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Poison Ivy
10.7.13 22:51

Neřeš, svátek je stejně jen den, kdy dostane dítě čokoládu, později květinu. Bude jí to naprosto šumák. V jeden a ten stejný den to nemá, tak co :).

• Nahlásit
  • Citovat
31603
10.7.13 22:53

Svátky neslavím. Takže netuším, kdy mají moje děti svátek, svůj svátek nedržím a outlocitnější osoby se cítí uraženy, když jim nepopřeju k tomu jejich.
Navíc moje jméno ani nebylo v mém dětství v kalendáři :lol: Svým rodičům jsem to nezazlívala, svátky nás netankovali nikoho :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6326
10.7.13 22:53

No náš syn má narozeniny a svátek 18 dní od sebe a snad nám to vyčítat nebude 8o :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7449
10.7.13 22:54

Neřešila bych. Kamarádka je Eva, narozená 23.12. a nikdy to neřešila…

Já mám narozeniny 17.6. a svátek 17.7. (aspoň se to hezky pamatuje) a manžel má narozeniny 30.6. a svátek 28.7. a také to nikdy neřešil jako problém… Jediné, co ho štvalo, byly narozeniny na konec šk. roku - oslavu musel mít o týden dříve, jinak by mu nikdo nepřišel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2160
10.7.13 22:56

Ahoj, jmenuju se Eva a svátek mám na vánoce ;) když jsem byla malá, dostávala jsem dárky ráno a i večer -vlastně mám to tak do dnes :mrgreen: a teď mám dceru Josefínu co se narodila 28.3. a svátek bude asi slavit na Josefa…19.3. :nevim: nenadělám nic a ani ona né :think: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.13 22:57

Dcerka má narozeniny 6.7. a svátek 17.7., syn má naozeniny 2.11. a svátek 4.11. - svátky neslavím, dám jen dárek a tím to končí, slavím jen narozeniny, takže bych to neřešila a myslím, že s tím problém nemá nikdo :mrgreen:

mmch kamarád se jmenuje Adam, narozeniny a svátek má 24.12., takže asi tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71457
10.7.13 22:59

Mám svátek a narozeniny den po sobě a nikdy jsem to neřešila, svátky se u nás moc nedržely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8151
10.7.13 22:59

@křížojc můj otec má narozeniny 2 října a svátek 4. října, když se měl narodit nejstarší syn tak jsem měla termín 21. července a chtěla jsem Jakuba má svátek 25.7., tak mi to hrozně rozmlouval ať to chudákovi nedělám že je to blbý apod. tak jsem synovi vybrala jméno Dominik ten je 4.8 jsem si říkala že aspoň 14 dní tam bude mezera no a pak jsem přenášela a v porodnici jsem 3. večer přemlouvala primáře že ráno opravdu ještě nemůžu rodit, nakonec se narodil 5.8., dodnes ze srandy mýmu tátovi říkám že je to jeho vina, protože kdyby nám nerozmluvil Jakuba mohl mít kluk mezi svátakem a narozeninami pár dní mezeru, i když nám to ani nepřijde, jediný kdo si občas rýpne je děda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
10.7.13 23:02

@křížojc Mám narozky 26.8. a svátek 12.9. nikdy mě nenapadlo našim něco vyčítat, svátky jsme stejně neslavili :nevim:
@eva0209 mojw mami je taky Eva - taky dostávalka dárky ráno a večer :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3157
10.7.13 23:03

Muj bracha je Adam a narodil se na Stedry den. Neplanovali to tak, narodil se 2,5 mesice pred terminem a nasi v tu chvili asi meli jine starosti nez menit jmeno. Navic se jim hrozne libilo. Nikdy si nesezoval. Narozky a svatek se slavi dohromady tyden pred Vanocema a darku dostava kopu ;) Taky bych to neresila. Hlavne ji dej jmeno, ktere se ti libi, to je dulezitejsi. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14974
10.7.13 23:03

Mela jsem spoluzacku, co mela svatek a narozeniny den po sobe. Nikdy nerikala, ze by tim nejak trpela, spis to mela jako zajimavost, kterou se chlubila :)

Jmena jsem detem vybirala jak se mi libily, do kalendare jsem presne nekoukala, kdy slavi, osobne to nevnimam jako neco, za co by mi jednou mely deti vynadat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3157
10.7.13 23:06

@LadyTommy Presne, bracha tim byl taky zajimavej mezi spoluzakama :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
10.7.13 23:08

Já to taky hrozně dlouho řešila, jestli dát to jméno nebo ne, nakonec má dcera svátek a narozeniny v rozmezí 5 dnů… zatím nám to vyčítat nemůže, protože neumí mluvit, tak uvidíme časem :lol: pokud by to pro ni byl problém, tak přemýšlím, že bychom jí při křtu mohli dát jméno, které je v kalendáři někdy v létě a svátek „přesunout“ :lol:

jedna moje kámoška chodila s klukem, který se jmenoval Adam a narodil se na Štědrý den - a to si myslím, že už je fakt moc :lol:

pokud se ti to jméno fakt moc líbí, tak ho dej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
10.7.13 23:08

Všechny příspěvky více než zajímavé :palec: já to právě z okolí neznám, max. moje ségra je Eva, tak si pamatuju, že jí to vždycky štvalo, málokdo jí k svátku popřál, všichni byli natěšení na Vánoce ;) navíc si říkám, že nám v dospělosti třeba poděkuje, že to může oslavit dohromady :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama