Narušený menstruační cyklus nebo těhotenství?

Anonymní
15.11.20 11:11

Narušený menstruační cyklus nebo těhu?

Zdravím vás všechny. Mám zvláštní dotaz, nenašla jsem nikde na něho odpověď. Před 14 dny v době ovulace jsem měla nechráněný pohlavní styk s přítelem, ale řeším s ním problém s citlivostí genitálií, takže,,to" bylo chvilinkové a bez ejakulace. Od téhož dne (30.10.) také piju denně čaj matcha 1×2g. Dnes je to den spoždění a já v životě neměla ani den spoždění, vždy mi menstruace chodí 30.den cyklu přesně jako hodinky. Myslíte, že by na to mohl mít vliv ten čaj matcha? Miminko určitě ještě nechceme, ale tu citlivost potřebujeme nějak řešit, bylo nám doporučeno zkoušet souložit bez kondomu a HA neberu. Teď mám strach, že jsem těhu, i když teoreticky není z čeho. Předevčírem jsme měli taky sex, už byl prudší, drsnější,(omlouvám se za detaily), ale když mě dělal rukou, tak taky docela divočina, takže ještě přemýšlím, jestli i to nemá vliv na opoždění menstruace. Zítra si skočím pro test, ale moje hlava plná brouků to musela ventilovat :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1185
15.11.20 11:18

Jestli jsi měla nechráněný sex je šance, že jsi těhotná… cokoli okolo může být jakákoli hormonální změna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5485
15.11.20 11:21

Udělej si test. Nic lepšího nevymyslis. Sance je malá, ale je. A pokud dítě neplanujete tak si pořiďte nějakou ochranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
15.11.20 11:24

Myslím, že ten čaj mít vliv samozřejmě může. Ale vůbec nemusí. Je to silná potravina, to ano. Obecně udávaná jako extra zdravá. Přesto mi nepřijde úplně ok pít to hned od začátku denně. Spíš bych začínala pomaleji, aby si tělo zvyklo. Kromě toho je opravdu důležité, jakou si vyberete. Matcha má totiž tendenci obsahovat hodně těžkých kovů a vzhledem k tomu, že testy na ně nejsou už povinné, tak vlastně moc nevíte, co pijete, pokud se na to nezaměříte. Umím si představit, že pít každý den něco, co obsahuje hodně těžkých kovů, člověku ve výsledku spíš ublíží, než že by to pro něj mělo benefity…

Těhotenství se sice vyloučit nedá, ale nebála bych se ho. Ono by se vám to mohlo zpozdit i tak. Třeba jen proto, že se stresujete, abyste nebyla těhotná. To obvykle bývá ten problém především. Nechte to být, když to ještě pár dní bude trvat, udělejte si test.

Co se týče citlivosti genitálu, tak nevím, kdo vám doporučil nebrat si kondom. Jestli gynekoložka, tak vám určitě zdůraznila, že v tom případě musíte mít jinou ochranu. A přerušovaná soulož je jen odložené těhotenství, nikoliv spolehlivá ochrana… Pokud jde o alergii na latex, kupte si kondomy bezlatexové… Opravdu nechápu, jak někdo může při přecitlivělosti genitálu doporučit vynechat kondom. Vždyť kondom jako takový vám nezmění PH v pochvě. Změní vám ho naopak jakýkoliv sekret z mužovy strany, jelikož ten nějaké PH má a vyhodí to vaše… Pokud to není tak, že přecitlivělý je muž. Pak u něj ale asi jde o nesnášenlivost latexu a to fakt vyřeší bezlatexové kondomy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama