Narušilo vám ukončení kojení vztah s dítětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 15:43
Narušilo vám ukončení kojení vztah s dítětem?

Ahoj, před pár dny jsem přestala kojit dceru ( 25mes), kojila jsem ráno po probuzením. Myslím, že fyzicky už jí to moc nedávalo ( nemocná s virozami je od mala), ale říkám si, jestli jí to nějak neublíží psychicky, přece jenom to byla její jistota, náš rituál ( jednou denně jsem kojila od srpna loňského roku). Po probuzení se s ní víc tulím, i přes den se jí snažím věnovat víc pozornosti, ale pořád jsem na pochybách…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 03.02.19 15:48

Ne nenarusil.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 03.02.19 15:51

Ne, to teda opravdu nenarušilo. :roll:

Helca83
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 03.02.19 15:52

Ne

Tunrida
Hvězda diskuse 48923 příspěvků 03.02.19 15:56

Tak samozřejmě. Všechny vztahy jsou po ukončení kojení narušený.

Klopotkova
Echt Kelišová 9021 příspěvků 03.02.19 15:57
:nevim: :nevim: :nevim:
Rive
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 03.02.19 16:05

Ne :palec:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 03.02.19 16:05

Nojo jak skončí kojení s dítětem už nemáš žádný vztah to je jasný.. :roll:

Manticora
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 03.02.19 16:08

Tak synovi je sedm a do dneska me nenavidi, protoze jsem ho ve dvou letech odstavila. :zed:

Apaji
Kelišová 5464 příspěvků 03.02.19 16:10

No, já kojit ani nezačala, takže vlastně jsme si s dcerou vztah vůbec nevybudovaly a nikdy mezi námi žádný vtah ani neexistoval.

arinecka
Kelišová 5618 příspěvků 03.02.19 16:15

Chovej se k malé úplně normálně, nebo v ní vypěstuješ, že bude pěkně využívat tvého špatného svědomí. Tak si přestala kojit no, normální věc, nedělej z toho drama, je to zbytečné. Vztah s díětem snad nezávisí na kojení proboha.

Tunrida
Hvězda diskuse 48923 příspěvků 03.02.19 16:18
@Apaji píše:
No, já kojit ani nezačala, takže vlastně jsme si s dcerou vztah vůbec nevybudovaly a nikdy mezi námi žádný vtah ani neexistoval.

Tak to seš v p.deli :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12229 příspěvků 03.02.19 16:18

Co to je za blbost? Každé dítě se přece časem přestane kojit

Apaji
Kelišová 5464 příspěvků 03.02.19 16:25
@Tunrida píše:
Tak to seš v p.deli :mrgreen:

Hele, ale zvažuju, že si nechám za pár let napíchat nějaké hormonální injekce, abych mohla alespoň kojit vnoučata a mít s nimi hezký vztah jako babička :srdce: :andel:

Tarjei
Závislačka 4427 příspěvků 03.02.19 16:32

@Tunrida nebo uplne preruseny :mrgreen:

Zakladatelko neblazni, myslis ze by bylo lepsi ji kojit uz na veky veku??? Vsechno ma svuj cas, i kdy skončit.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >