Nárůst sliznice a MS po proveře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lujgi1997
Nováček 8 příspěvků 20.12.18 13:55
Nárůst sliznice a MS po proveře?

Ahoj holky nikde jsem nenašla žádné téma na to co se chci zeptat tak zakládám nový pramen. Chci ze zeptat bude mi 22 let před rokem jsem vysadila po 3 a pul letech HAK stím, že jsem 1. ms dostala celkem normálně, ale pak již ticho po pěšině. střídavě jsem navštevovala doktora jednou mi řekl že sliznice narostlá je jindy že zase není? jsem z toho blázen? tak jakto že jednou mám hormony co mi sliznici ovlivní jindy zase ne?… každopádně ty co spustí MS nemám asi vubec( hormonální profil prý mám v normě) za rok jsem sama od sebe MS měla jen jednou kdy teda stála fakt zato( bolesti, zvracení motání hlavy apod.) a od ty doby po ms opět nic… někdy koncem listopadu jsem byla na GYN se poradit, jestli už není čas stím něco dělat a bylo mi řečeno že mám cysty na obou vaječníkách. Nasadil mi 2× denně proveru od 14 do 25 dne cyklu stím že to mám na 3 mesíce a mělo by se to nastartovat. Včera jsem ji teda dostala presně 28. den cyklu což chválím( bohužel po práškách), ale musím se zeptat nepozoruji ve své MS krvi žádné cucky jako zbytky té sliznice. nebo spíš jen maličky kousičky které se snad ani nepočítají..je to teda signál, že opět nenarostla sliznice?… ovulace zřejmě taky nebyla jelikož se s partnerem nechráníme a cely cyklus jsme se pravidelně tulily. Máte stím někdo zkušenost?… jak vypadala MS po proveře? popřípadě neměla jste nějaká taky takový problém? a muže ta provera zabrat na cysty? začínám si myslet že mít dítě ani nebudu… :nevim: :zed: :zed: předem moc díky za informace!!

Přečtěte si článek: Menstruace a antikoncepce

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >