Narůžovělé špinění v 6. týdnu - poraďte prosím!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  20.08.03 14:20

Jsem na začátku šestého týdne a dnes jsem na wc zjistila, že mám narůžovělý výtok. Jsem z toho docela rozklepaná, protože jsem začala včera vysazovat Utrogestan. Zatím beru dva denně. Může to špinění být příčinou toho, že jsem snížila dávku o jednu tobolku denně? Jsem na dovolené, tak nevím, jestli se mám vydat na pohotovost. Nebo je to normální, že se to na začátku těhotenství stane? Břicho mě pobolívá občas minutku už skoro dva týdny. Ale nebolí mě břicho ted, při špinění. Tak to snad nic neznamená, že? Poraďte, kdo jste to zažil. Moc díky.

Alfinka

Reklama

Reklama

Reakce:

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 20.08.03 16:53

Ahojky!

Nechci te nejak vydesit, ale me se tohle stalo dvakrat a pokazde jsem to zanedbala a pak tehotenstvi skoncilo potratem. Nemusi to nic byt, ale urcite bych se byt tebou na tu pohotovost vypravila. Je to lepsi, nez cekat, jak to dopadne. Je skoda o miminko prijit. Drzim pesticky, at to dobre dopadne.

Lucka 12+1

PAKYTA
Nováček 1 příspěvek 20.08.03 18:44

Ahojky!

Mě se to stalo taky a můžu ti jen doporučit, abys hned vyhledala rači doktora. Já jsem to udělala aš za dva dny a pak mi doktorka akorát vynadala, že jsem měla přijít hned. Tak rači jdi.

rafaela
Nováček 7 příspěvků 20.08.03 19:13

Ahoj,

Taky se mi to stalo. bylo to take okolo6 tydne a na dovolene.Bolesti brich jsem ale nemela. Vytok ustal asi po tydnu sam od sebe.Ted mam zdraveho chlapecka:-)

Na Tvem miste bych v kazdem pripade vyhledala odbornika, uz jenom pro klid duse!!

Drzim palce aby ti to dobre dopadlo!!!

Anonymni  21.08.03 13:50

Ahoj,

také jsem špinila po vysazení Utrogestanu a v 8. týdnu o miminko přišla, nic jsem nezanedbala, byla jsem u doktorky pečená vařená, ale příroda rozhodla. Vůbec Tě nechci strašit, paní doktorka říkala, že ne vždy špinění znamená něco špatného.

Moc držím palce. Petra

Anonymni  24.08.03 17:03

Ahoj, já jsem nyní ve 22. týdnu a špinění - růžové, ale spíše do hněda jsem měla až do 12. týdne. Ne pořád, ale občas. Vždycky jsem taky šílela, ale doktor mě prohlídl a utěšoval mě, že nemam mít obavy, že vajíčko je dobře uhnízděné a že se to občas stává - téměř řekl, že je to běžné - samozřejmě ale jen opravdu malé špinění, které trvá den, den a půl. Ale k doktorovi určitě zajdi. Pa J.

Anonymni  24.08.03 19:50

Ahojky,

taky mám tento problém už od začátku těhotenství (jsem 9 t.), beru Utrogestan a navíc Acidum folicum a Ascorutin už od začátku, ted po kontrole se mi zvýšily dávky na 2×denně, ale nedělám si z toho problémy, pokud se to nezhorší, tak nezoufej. Jinak běž hned. Držím pěstičky!!! Sebasty ;-)

Anonymni  21.11.03 12:54

Ahoj měla jsem stejný problém se špiněním a bolesti podbřišku, 4× jsem o to přišla vždy nazačátku !! Ted po páté mi doktorka na:,–(ila Ultrageston který jsem musela brát 3× denně do 12 týdne těhotenství. Ten 12-13 týden je velmi důležitý, jestli máš narušené hormony nebo ti nefunguje žluté tělísko tak se to takhle jednoduše zachrání jo a taky jsem musela 4týdny ležet a potom od 8. týdne to bylo pohoda, ale ven jsem nechodila. Ted jsem ve 14. týdnu a nic mi nechybí až na společnost. Jsem doma sama a tak se trochu nudím. Jo a už mám vycházky a doktorka má z nás radost…rosteme jak z vody 6cm a včera jesm našeho prcka slyšela :-P …teda jeho srdíčko bylo to jako když běží koně …hrozně emocionální.

Tak se mějte a držim palečky všem Lenka

sevcova@seznamc.z

Anonymni  21.11.03 15:18

Ahoj, myslim, ze by si mela vyhledat hned lekare, je to urcite jistejsi. Hlavne se snaz byt v klidu, zadny nerviky a vse bude o.k.

Drzim pesticky

Lenka + mimis 18tt

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama