Narůžovělý/hnědý výtok ve 32tt

369
15.2.20 16:28

Narůžovělý-hnědý výtok ve 32tt

Ahoj holky jsem 32 tt a včera v podvečer jsem měla na intimce malinko narůžovělého výtoku, ale fakt kapku, s tím že mi vystřelovala bolest z podbříšku do vagíny chvíli při chůzi, ale malý se hýbal a myslela jsem, že jsem to přehnala s úklidem :nevim: natahovala jsem se totiž trochu při věšení prádla, jak jsem to zjistila ležela jsem. Před chvílí jsem zase našla trochu na toaletním papíru, jak jsem se utírala (dneska jsem si prostě nevzala intimku) a zřejmě mám trochu i na kalhotkách:nevim:. A zase měla jsem včera na hlídání synovce a neteř na noc, ale byli hodní celou noc spinkali a žádnou extra aktivitu jsem s němi nevyvíjela, mám raději někam zajet? Nechci plašit, ale trochu mě to vyděsilo, i když je to jen malinko, ale je to už druhý den, tak nevím.. A jak před chvílí venčila pejska, tak jsem taky dole cítila tlak, takový nepříjemný a bolest..
Děkuji za každou radu

Příspěvek upraven 15.02.20 v 16:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

647
15.2.20 16:32

@Satiaa Ahoooj :mavam:, já bych radši jela nebo zavolala do nemocnice/doktorce a zeptala se. Mě dnes natekla noha a jela jsem radši hned, jak tady píšou vždycky ženský, radši desetkrát a zbytečně než něco zanedbat. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
15.2.20 16:35

@alena1995
No tak jasné je špatně, když ti oteče jen jedna končetina to vím =) ale s tímhle zkušenost nemám právě =) zkusím zavolat a uvidím co mi řeknou, dneska už asi jedině na pohotovost nu, snad mají otevřeno už teď =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16316
15.2.20 16:47

Určitě bych jela na kontrolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
15.2.20 16:49

@Bobby
I když je to v úplně minimální míře, ten výtok? Bylo toho fakt úplně malinko, ptám se protože jsem stresař a vím, že není dobré se stresovat kvůli miminka. Pohyby právě cítím..=)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16316
15.2.20 16:55

@Satiaa je lepší jet zbytečně a být v klidu než něco podcenit.. může to být jen blbina, ale taky to může značit problém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
15.2.20 16:56

@Bobby
Oki děkuji za radu =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
15.2.20 18:17

Já to takhle měla, když jsem měla zánět, radši se nech prohlédnout a dej vědět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5499
15.2.20 20:58

@Satiaa kdyby jsi byla těsně před porodem řeknu že to může být hlenová zátka ale takhle nevím já jsem 34+2 podle ms a krom krvácení kvůli hematomu hned na začátku už žádné nemám radši bych jela se nechat skontrlovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
16.2.20 08:14

@Satiaa jela si nakonec někam?:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
16.2.20 10:26

@Reny28
Ne nakonec se to uklidnilo, večer už mi pak bylo dobře, děkuji za napsání :srdce: je to asi mykóza, včera mě to začalo svědět, ale kdybych dneska ještě něco objevila/bylo mi nějak blbě. Tak neváhám a jedu hned.. =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
17.2.20 11:56

@Reny28
Tak včera jsem byla na pohotovosti nakonec, bez výtoku už, ale bříško jsem měla pořád tvrdé a pobolívalo mě a špatně se mi dýchalo od večera, tak jsem jela. No všechno bylo v pořádku a doktor říkal, že jsou to poslíčci a doporučil mi na ty bolesti horkou vanu nebo sprchu. Ptala jsem se ho jestli to opravdu můžu a říkal, že ano že to doporučují běžně :D Jen mě to trochu překvapilo, já jsem si šla lehnout, ztrávili jsme tam 4hodiny, ale kvůli miminka všechno, že jo. No usnula jsem v 6večer a do 8mi do rána jsem nevěděla o světě =) a dneska nám už je lépe, hlavně vím, že je to dobrý.. kontroloval mě i internista, tam taky vše v pohodě kromě malého zánětu v krku, kdy mám pít jitrocelý sirup a koupit si Kalobu =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama