Reklama

Narůžovělý výtok 12 dní po styku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denjsa
Povídálka 13 příspěvků 22.04.18 07:03
Růžový výtok 12 dní po styku? Uhnízdění vajíčka?

Ahoj holky, zajímal by mě váš názor a co si o tom myslíte. :-) Takže poslední MS byla 26.3. Mazlení(styk) :srdce: jsme měli 8.4 (zhruba doba ovulace) Podotýkám že prášky neberu již 5 let určitě. Menstruaci mám pravidelnou. No a 19.4 což je 12 dní od data mazlení se mi dopoledne, jednorázově objevil světle růžový výtok. (Opravdu si nevybavuji v minulosti něco podobného) až jsem se podivila, co to může být? Pak se to objevilo ještě další den taky dopoledne ale už jen slabší. Pak nic a dnes jen malinko spíš špinění jemné. Jinak nešpinim a nic mě nikde nebolí a nepálí kdyby to byla infekce. Myslíte si že to mohlo být to u hnízďováni vajíčka? Další MS bych měla dostat za 10 dní a spíš se mi MS vždy spozdila než aby přišla takto brzo. Jo a miminko chceme ale že by se to podařilo tak moc rychle jsme nějak nedoufali s nepřikladali tomu nějakou váhu jelikož nemáme ani bydlení pořádně vyřešený. Děkuji za komentáře a přeji pěkný den :-)

Příspěvek upraven 22.04.18 v 07:36

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8324 příspěvků 22.04.18 07:09

Může to být cokoli. A pokud „jste to tak rychle necekali“, tak se chraňte. Otěhotnět můžeš po každém styku.

lachtanice86
Kelišová 6030 příspěvků 22.04.18 07:10

@Denjsa může a nemusí to být uhnizdovani. Stejně musíš počkat do termínu ms

Denjsa
Povídálka 13 příspěvků 22.04.18 07:15

Máte pravdu a nejhorší je že já patřím mezi ty nedočkavce. :-) Je nějaký test třeba který lze si na sobě udělat dříve než je den očekávané MS? Mockrát díky ženy. :dance:

lachtanice86
Kelišová 6030 příspěvků 22.04.18 07:17

@Denjsa není žádný test. Můžeš si nějaký udělat dřív, můžou se objevit dvě čárky a potom přijde ms. Proto se říká čekat po vynechání ms.

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 22.04.18 07:57

12 dnů po ovulaci a 10 dnů do menstruace mi nesedí, to bys měla luteální fázi 22 dnů a to tedy nevím..

Já doporučuju dělat testy nejdřív 12 dnů po ovulaci, spíš 14.

Denjsa
Povídálka 13 příspěvků 22.04.18 08:02
@Karleon píše:
12 dnů po ovulaci a 10 dnů do menstruace mi nesedí, to bys měla luteální fázi 22 dnů a to tedy nevím..Já doporučuju dělat testy nejdřív 12 dnů po ovulaci, spíš 14.

Ne od Ovulace ta mohla být dřív nebo méně ale je to 12 dní od pohlavního nechráněneho styku. A přej spermie můžou i dva dny vyckavat než se uchytí takže je to takové v otazniku :?

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 22.04.18 08:10

@Denjsa Tak jako tak menstruace chodí 12-18 dnů po ovulaci a v téhle době je možné zkoušet test. Já jsem před dětmi před menstruací taky den dva špinila, takže to ještě nemusí nutně znamenat těhotenství.

Denjsa
Povídálka 13 příspěvků 22.04.18 08:14
@Karleon píše:
@Denjsa Tak jako tak menstruace chodí 12-18 dnů po ovulaci a v téhle době je možné zkoušet test. Já jsem před dětmi před menstruací taky den dva špinila, takže to ještě nemusí nutně znamenat těhotenství.

Ale já nespinim dva dny před menstruaci. Do menstruace dle cílů mám nejmíň deset dní právě. Jinak bych si taky myslela že je to nástup měsíčku. :lol:

beruska9
Extra třída :D 10637 příspěvků 22.04.18 08:30

Kdo vi :nevim: Nic lepsiho nez cekat bohuzel poradit nejde. Testy zachytavaji nekdy tehotenstvi uz od 10 dnu od ovulace/oplodneni, vyjimecne i driv, ale osobne povazuji testovani pred ocekavanym terminem ms za trochu masochismus :mrgreen:
A tohle je dobre minena rada - nauc se cekat. Ja uz to tady psala nekolikrat, ono se ne nadarmo rika, ze clovek ceka dite…cely ten proces je jedno velke cekani :mrgreen: Na testovani, v pripade uspechu na prvni kontroli, na kazdou dalsi, na ultrazvuk, na konec prvniho trimestru, na dalsi ultrazvuk…atd az na porod…pak az je dite na svete, tak az bude zvedat hlavicku, otacet se, chodit, mluvit…a pokracuj…cim driv se naucis trpelivosti, tim lepe pro tebe ;)

Denjsa
Povídálka 13 příspěvků 22.04.18 08:38
@beruska9 píše:
Kdo vi :nevim: Nic lepsiho nez cekat bohuzel poradit nejde. Testy zachytavaji nekdy tehotenstvi uz od 10 dnu od ovulace/oplodneni, vyjimecne i driv, ale osobne povazuji testovani pred ocekavanym terminem ms za trochu masochismus :mrgreen:
A tohle je dobre minena rada - nauc se cekat. Ja uz to tady psala nekolikrat, ono se ne nadarmo rika, ze clovek ceka dite…cely ten proces je jedno velke cekani :mrgreen: Na testovani, v pripade uspechu na prvni kontroli, na kazdou dalsi, na ultrazvuk, na konec prvniho trimestru, na dalsi ultrazvuk…atd az na porod…pak az je dite na svete, tak az bude zvedat hlavicku, otacet se, chodit, mluvit…a pokracuj…cim driv se naucis trpelivosti, tim lepe pro tebe ;)

Jakpíšeš s tou trpelivostí. Jelikoz mam pejska tak vím moc dobře o cem mluvís. Pejsek je taky takov priprava na dite a clovek se s nim taky kolikrat naceka a hlavne musi dusevne uklidnit aby vykonal to co po něm pán chce :potlesk: Hold, musím počkat :-) Tak budu čekat, děkuji za komentář :srdce:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 22.04.18 09:16
@Denjsa píše:
Ale já nespinim dva dny před menstruaci. Do menstruace dle cílů mám nejmíň deset dní právě. Jinak bych si taky myslela že je to nástup měsíčku. :lol:

V tom případě byla ovulace před pár dny, to znamená v době toho špinění. Na test počkej tedy těch 10 dnů.

Denjsa
Povídálka 13 příspěvků 22.04.18 10:59
@Karleon píše:
V tom případě byla ovulace před pár dny, to znamená v době toho špinění. Na test počkej tedy těch 10 dnů.

Jenomže já už se pozoruji strašně dlouho a špinění při ovulaci jsem nikdy neměla. Bylo to první den světle růžové jako cukrová vata, další den už jen náznak a pak nic. A ovulaci dle výpočtu cca a odhadem co tak pozoruji hleny měla být deset dní po MS. Takze by to ovulace být neměla, ta už dávno proběhla. :palec: uvidíme, času dost no ;)

Denjsa
Povídálka 13 příspěvků 22.04.18 13:48

Holky, kdyby to byla ovulace tak se mi to ukáže na ovulačním testu, ne? :?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >