Narůžovělý výtok po odběru vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 03:01
Narůžovělý výtok po odběru vajecniku

Zdravím, chtela bych se jen optat.
4.8. Jsem byla na pohotovosti s bolestmi pravého vajecniku, kde mi zjistili 6cm cystu na vajecniku, šla jsem na akutní prijem. 2dny po prijmu jsem šla na kontrolní UZ, kdy bohužel nezabirali žádné injekce. K me smůle přes cystu nebyla vidět žádná zdravá tkáň vajecniku, takže hned na sal, kde mi odebrali cely pravý vajecnik s vejcovodem.
Po propuštění z nemocnice jsme se tak týden na to začali snažit o mimi, kde jsme to s přítelem zkusili 17.8. a cca a kolem 22.8. z důvodu k mým zdravotním důvodům a konzultace s lékařem. Bohužel tedy nevim kdy měla nastat OVU ani MS. Testy jsem si ještě nedělala. Dnes je to 15dni od prvního snažení a měla jsem slabounce naruzovely výtok, jsem často unavena, občas pobolivani v podbrisku, často chodím na záchod a přes den je mi občas blbe od žaludku, kde nejhorší je to v noci když se vzbudim, čekám kdy pobezim na záchod, tak se to snažím radeji zpet zaspat, v pondělí jdu na kontrolu k dr., myslíte ze by to mohlo byt tehu?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama