Náš syn, kterému je 1,5 roku se šíleně vzteká!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka 23
Nováček 9 příspěvků 15.10.18 16:49
Náš syn kterému je 1, 5 roku se šíleně vzteka!!

Náš rok a půl starý syn se pořád vzteka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 11304 příspěvků 15.10.18 16:50

:mrgreen: tak jeste ze mu neni 15

vokishka
Extra třída :D 12896 příspěvků 15.10.18 16:50

taky se jdu podívat na puberťáka a on prcek :mrgreen:

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 16:51

Taky jsem cetla 15 :mrgreen:

Verunka 23
Nováček 9 příspěvků 15.10.18 16:52

Ahoj maminky prosím vás o radu a nebo bych ráda slyšela vaše názory i zkušenosti. ???? Náš syn kterému je 1,5roku se šíleně vzteka. Jakmile není po jeho tak je hned zle. Začne šíleně ječet a hrozně kňourat. Zkoušeli jsme vše možné hračky, písničky, chování, srandičky i jsme zkoušeli upoutat pozornost na našeho psa se kterým se furt mazlí a běhá za ním. Ale nic nezabírá. ???? Já i manžel by jsme za něj dejchaly ale přeci mu nemůžu dovolovat aby si dělal co chce. Například dnes silenej řev kvůli tomu že nemohl na zábradlí na balkónu!! Když je manžel doma tak se Jakš taks sklidní ale když jsem s ním doma sama je to katastrofa!!

ka2ka
Extra třída :D 13167 příspěvků 15.10.18 16:54

období vzdoru, přestan kolem něj lítat a nech ho, baví tvoje pozornost

vokishka
Extra třída :D 12896 příspěvků 15.10.18 16:54
@Safrik píše:
Taky jsem cetla 15 :mrgreen:

no ono v tom názvu 15 roků je :D

Verunka 23
Nováček 9 příspěvků 15.10.18 16:55

To byla chyba ???? automaticky se mi upravují slova. ????

Verunka 23
Nováček 9 příspěvků 15.10.18 16:59

Omlouvám se je mu rok a půl… Vůbec nevím co s ním. Dost mě to trápí.. zapomněla jsem napsat že jakmile jdu třeba na záchod nebo se napít tak i v tyhle situaci začne šíleně ječet. Sousedka se mě dokonce i ptala jestli se u nás něco neděje???

Příspěvek upraven 15.10.18 v 17:00

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29282 příspěvků 15.10.18 17:00

15 a dejchaly :think:

dítko Tě jednoduše vydírá.Omotává si Tě okolo prstu.Výchova začíná už teď.Neustoupit.

Příspěvek upraven 15.10.18 v 17:02

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 17:02

Já si dětí nevšímala, když se začaly vztekat. Buď jsem odešla do jiné místnosti nebo je odnesla do pokoje a dokud se neuklidnili, nesměli přijít. A když byly úplně nepříčetné, dostali na zadek. Něco takového tě rozhodí, vztekající batole? Zrovna třeba to zábradlí. Zavřeš balkon a dítě má smůlu, když dělá scény. Není nic snazšího. Já mám doma tohle v dvojím provedení, takže se mnou už tohle nehne :lol:

Ester13
Kelišová 5827 příspěvků 15.10.18 17:05
@Burj Chalifa píše:
15 a dejchaly :think:

Tam je toho mnohem víc. :mrgreen:

Ale jinak klasické období vzdoru. Zakladatelko, zkus si o tom něco přečíst, napsáno toho bylo dost. Určitě si najdeš něco, co u vás bude fungovat a pomůže vám to přežít.

Verunka 23
Nováček 9 příspěvků 15.10.18 17:07

Taky se stává že když přijde manžel domu z práce tak pak je zbytek dne klid.

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 17:08

@vokishka Ahaa! :mrgreen:

Verunka 23
Nováček 9 příspěvků 15.10.18 17:09

Četla jsem si spoustu rad na internetu dokonce jsem si nechávala poradit i od rodiny. Nic nezabírá. Jsem z tohoto zoufalá je to moje první dítě

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >