Náš vztah z přítelem, miluje mě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 22:00
Náš vztah z přítelem miluje mě?

Bylo mi řečeno ze strany přítele že je semnou jen proto že máme spolu roční dcerku 8o jinak by už dávno semnou nežli jak to mám brát? :,(

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 27.03.18 22:02

Tak, že je s tebou jen protože máte dítě. Myslím, že to řekl vcelku jasně :think:

Dojcanis
Závislačka 3541 příspěvků 27.03.18 22:04
@Anonymní píše:
Bylo mi řečeno ze strany přítele že je semnou jen proto že máme spolu roční dcerku 8o jinak by už dávno semnou nežli jak to mám brát? :,(
@Anonymní píše:
Bylo mi řečeno ze strany přítele že je semnou jen proto že máme spolu roční dcerku 8o jinak by už dávno semnou nežli jak to mám brát? :,(

Tohle sem slychala dost casto. Nefungoval nam vztah.Pak jsme se nakonec rozešli. Byly jsme od sebe rok, pak jsme se k sobe vratily, oba si uvedomily, ze jsme se s prominutím chovali jak hovada, a ted je vse jinak a v pohode :dance: preji, aby to u vas dopadlo stejne, nebo minimalne podobně :kytka:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 27.03.18 22:06

Brala bych to tak, že když by nebylo dítě tak by se mnou už nebyl…

nostress
Extra třída :D 12713 příspěvků 27.03.18 22:07
@Anonymní píše:

Asi tak, jak ti to řekl. :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 22:28

Rekla bych ze bohuzel tak jak to rekl. Nebyt dcerky tak by jste spolu uz nebyli :(. Ja to mam stejne jen naopak, nebyt ditka nejsem uz s manzelem.

robinka
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 27.03.18 22:43

To si nekdo dela srandu z emimina. Jine vysvetleni takovy dotaz nemuze mit proboha. :zed:

wdylme
Povídálka 21 příspěvků 28.03.18 00:30

Hlavne Vam to asi nemel rikat. Vzdyt, k cemu takove sdeleni je?..Akorat to zranuje, nic vic. Pokud spolu chcete zustat a mate nejake problemy, konstruktivni je hledat treba parovou terapii, ucit se dobre komunikovat, hledat k sobe cesty, hledat co mam na druhem rad atd.Ne se zranovat podobnymy, v podstate bezcennymy vyroky. Mozna u vas chtel vyvolat nejaky pocit vdeku, viny, atp.,ale to asi k nicemu nevede.Asi bych se pokusila o nejakou konstruktivni debatu, jak to udelat, abyste spolu mohli byt a aby vam bylo obema dobre, coz dite urcite potrebuje.

Petruna21
Echt Kelišová 9778 příspěvků 28.03.18 06:03

To znamená že by s tebou už nebyl nemít dítě, nebo co chceš slyšet? :think:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28271 příspěvků 28.03.18 06:04
@Anonymní píše:

ach ten češtin :zed:

Černá vdova
Echt Kelišová 7981 příspěvků 28.03.18 06:38
@Anonymní píše:

Ano, nebyl by s Tebou. Možná čeká, že ho vykopneš a on bude mít čisté svědomí, protože byl vyhozen.
Když bude chtít, tak stejně odejde a nic ho neudrží. :nevim:
Ale zas na druhou stranu. Kdyby se chtěl odstěhovat, už by byl pryč. Kromě společné dcery má u Tebe taky zázemí a servis.
Velmi by mi vadilo dozvědět se takovou věc.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 28.03.18 07:16
@Anonymní píše:

tak, jak to řekl.. asi ten vztah nebude úplně ok..

navy blue
Kecalka 259 příspěvků 28.03.18 08:30

Ber to, jako že matka jeho dcery a spolubydlící jsi pro něj dlouhodobě přijatelná. pak to taky může být debil, který je v afektu schopný říct cokoli, ale na to bych moc nespoléhala, kromě toho být s debilem taky žádná výhra

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 08:34
@Anonymní píše:

Já jsem ve vzteku taky řekla manzelovi, že s ním jsem jen kvůli tomu že máme malého prcka. Ve skutečnosti to není pravda, pak mě to mrzelo, za pár dní jsme si to vyřikali a dobrý. Do teď mi to někdy předhodí, dost ho to vzalo… třeba je to ve vašem případě podobný ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 10:10

Me tohle pritel rekl 2 mesice po narozeni naseho syna a dokonce do toho zahrnul i procenta, takze na me vybalil, ze z 80% je se mnou jen kvuli diteti a vlastne se nechtel zachovat jako hulvat, jinak by me opustil uz v tehotenstvi.. :mrgreen: No po tom, co na nej za dalsi dva roky prasklo za svinarny si rikam, ze by tenkrat asi udelal nejlepe, kdyby me poslal k sipku jeste v tehotenstvi, jak puvodne chtel a nebral na me ohledy, protoze jeho chovanim a pristupem by mi bylo asi lepe bez nej nez s nim + bych uz ted mozna mela milujiciho manzela a byla konecne stastna jako bonus. Kazdopadne ja jsem velmi naivni a hloupy clovek, ktery ve vsem vidi neco dobreho a sanci na zmenu a taky jsem asi hrozne rada nestastna a zlomena a z toho duvodu jsme stale spolu. Synovi jsou nyni 4 roky, pritel si dle jeho slov uvedomil ze nas miluje a chce byt s nami, planuje spolecnou budoucnost, baracek, druhe dite a ja si rikam, kdy mu sakra docvakne, ze se mu uz min. posledni dva roky snazim rict, ze u me je to ted presne naopak a drzi me u nej pouze nas syn, ktery nas oba miluje… :) Byt tebou, tak odejdu driv, nez bude pozde a budes pak akorat nestastna v nefungujicim vztahu-mesice i roky, ktere ti uz nikdo nevrati… :nevim:
 Xxx

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama