Vztah je na nule a chlap se radí s kamarádkou

Anonymní
27.3.20 23:46

Nas vztak k.o....radi se s kamaradkou

Ahoj holky..zacalao to cca pred 5 mesici..mela jsem.jet s nim a s detma na dovcu…intuice a zvedavost byla silnejsi..koukla jsem do mobilu, kde byla jasne sms…Jak se tesi na rano, ze mu pripravi snidani..vcetne cajiku a nevim uz co tam bylo dall..kazdopadne sms velmi osobni.Kdyz jsem. na nej uhodila..neumel.to vysvetlit, jen ze jeho nova klientka si ho predchazi a pecuje o nej…na dovcu jsem odletla sama s detma…
Kazdopadne s tou zenskou je v kontaktu denne.Nas vztah uz od tech dob nefunguje..on ji dela nejaky projekt..cca do konce kvetna.Dnes mi kamaradka rikala, jak probira nas vztah, radi se…ona mu samozrejme dava super rady..na vse mu pritakava…no ale me to vadi.Ja jsem velmi schopna zena. postavena na vlastni nohy..zabezpecena..takze od nej fin. pomoc nemam a necekam…a on mi rad srazi sebevedomi vsim…moznym..kde muze tam da tafku…takze i jeho komunikace s ni je o to me ponizit a ublizit…kdyby nebylo me kamosky. vubec bych se to nedozvedela…co s tim?
Jestli spolu spi???nevim…ona je typ co se objima se stromama..:-)je ji 55…velmi zachovala rajda…no ale me.se on totalne zhnusil a to malo co jsem. k nemu citila..uz tam.asi ani neni.Jsem.s nim. kvuli detem…Ja nikoho nemam…za celych 12 let jsem.byla verna…ale ted mam chut si zase dokazat ze jsem. jeste zenska a ze nekomu za to stojim…;--bez lasky a pohlazeni cca 4 roky z jeho strany…porad se domaham ja a to je chyba…on je clovek, ktery trpi nizkym sebevedomim a kompenzuje si to pak prave na me.;-(((..mate zkusenost :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

897
27.3.20 23:53

Prosím, ty kecy o tom, že s ním jsi kvůli dětem si nech, to už je tak otřepana fráze tady. Prostě jsi neschopná od něj odejít, vystoupit ze své komfortní zóny.

Pokud bych věděla, že je mi nevěrný a ještě mě řeší s cizí ženou, odešla bych. Pokud by si ho „vydržovala“ cajikama apod. a on to nezarazil-odesla bych.

Očividně jsi nešťastná, nic k němu necítíš, tak co řešíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
897
27.3.20 23:54

Pokud jsi schopna žena jak píšeš, tak se snad umis rozhodnout, no ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 23:58
@alena1995 píše:
Prosím, ty kecy o tom, že s ním jsi kvůli dětem si nech, to už je tak otřepana fráze tady. Prostě jsi neschopná od něj odejít, vystoupit ze své komfortní zóny.

Pokud bych věděla, že je mi nevěrný a ještě mě řeší s cizí ženou, odešla bych. Pokud by si ho „vydržovala“ cajikama apod. a on to nezarazil-odesla bych.

Očividně jsi nešťastná, nic k němu necítíš, tak co řešíš?

Ahoj
Diky za prispevek…mas pravdu..komfortni zona s nim. urcite neni…neni tam.nic co me drzi…bohuzel opravdu jen ty deti..ma s nima krasny vztah..malej je na nej hodne fixovanej;-((tim ze ho.moc nevidi je mu vzacny…ja nabiram silu a ukoncim to..opravdu nejprv sv sobe…jedine pocit viny a vo mi uplne szira..ze detem vezmu tatu…a osidim o takove ty okamziky ktery jsou jeste takovym. planym. zableskem;-((nejake nadeje…;-((((

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.3.20 00:00
@alena1995 píše:
Pokud jsi schopna žena jak píšeš, tak se snad umis rozhodnout, no ne?

No uz o tom. pochybuju;-(((
Jsem v tom tak udupana…ze bych rada;-(

• Nahlásit
  • Citovat
897
28.3.20 00:05
@Anonymní píše:
No uz o tom. pochybuju;-(((
Jsem v tom tak udupana…ze bych rada;-(

Nejdřív bych teda řešila zda je mi věrný, pak bych trvala na tom, aby s novou kamarádkou neřešil nás vztah. A pak bych viděla. Budeš nešťastná a děti to stejné vycítí a budou vědět, že se něco děje.

A třeba to neni jak to vypadá a máš věrného chlapa, co te ma rad :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 00:23

Ses hodna…dekuju rad mi.nema…;-(on je se.mnou taky kvuli detem;-(((chova se tak nespime spolu…odcizil.se…je uplne jiny;-(

• Nahlásit
  • Citovat
28.3.20 05:09
@Anonymní píše:
Ses hodna…dekuju rad mi.nema…;-(on je se.mnou taky kvuli detem;-(((chova se tak nespime spolu…odcizil.se…je uplne jiny;-(

Ahojky cca pred dvemi roky jsem resila dost podobnou vec s tim ze jsem odesla s dcerou a nemela nic pokavad mas zazemi a vse nemas to tak slozite odejti deti v prvni rade potrebuji mamu ktera jim dava lasku a stesti do zivota coz a tvym muzem neni jak vidim drzim palce at se rozhodnes jak chces nebude to jednoduche ale urcite si poradis a hlavne nemej vycitky ani nic hodne stesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama