Nasazování a vysazování prášků, polycystická porucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teany
Nováček 2 příspěvky 02.04.18 05:53
Nasazavani a vysazovani prasku, polycysticka porucha

Dobry den, rada bych poprosila o radu…mam polycysticke vajecniky, na HA i jine prasky reaguji vajecniky temer okamzite…pul roku jsem ted prasky nebrala, abych zjistila, co a jak s mym telem a nebyl ani duvod brat. V lednu mi dr dala nejaky vyvolalaci prasky, protoze jsem ten pul rok ani nemenstruovala. Vyvolavacky zabraly a ja mela menzes, to se opakovalo i v unoru, nacez jsme se dohodly opet na HA…jenze osud chtel jinak a ja nekoho poznala a oba bychom chteli brzy miminko…beru tedy ted druhy mesic HA a myslim, ze je blbost hned zase vysadit a zkouset otehotnet, na druhou stranu nnevím, jestli se mi chce cekat jeste treba 4 mesice, abych brala HA aspon pul roku…poradite?

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12755 příspěvků 02.04.18 07:07

Moc nechapu, to se znate od unora? Kdyz jste v te dobe zacala brat antokoncepci.

Teany
Nováček 2 příspěvky 02.04.18 07:10

@vokishka
Zname se uz dyl, ale tak nejak jsme zjistili, ze je nam spolu hezky a vse jde tak nejak rychle

histep
Závislačka 3458 příspěvků 02.04.18 08:08

Pokud mas PCO a pri vysazeni HAK jsi pul roku nemenstruovala, tak nepocitej s tim, ze ted budes a ze se vam podari hned

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 02.04.18 08:24

Mam PCO a po vysazeni HA jsem menstruaci nikdy spontanne nedostala, nakonec jsme po dvou letech museli na IUI. Tak abyste treba nebyli zklamani, ze to tak rychle nejde :(

Dasenka.svc
Kecalka 299 příspěvků 02.04.18 08:43

@Teany Ahoj, mám též PCOS. Teď čekám druhé dítě, ale než se zdařilou, trvalo to… Mezi dětmi bude skoro 5 let rozdíl.

Po vysazení Ha, mi musela MUDr. píchat Agolutin na vyvolání MS a následně jsem prošla hormonální léčbou Clostilbegyt + Pregnyl + Utrogestan. Léčba u prvního dítěte zabrala, u druhého ne. Už mě čekala operace, drilling vaječníků. Byli jsme i v centru asistované reprodukce, které jsme ale odložili na později…

Tělo nespolupracovalo. Už jsem ale vyčerpal hormonální léčbu. Nejsem alternativně, ale zkusila jsem bylinky a pomohly! Otěhotněla jsem přirozeně a bez lékařů!

Takže já doporučuji nesoustredit se tolik na to a zkusit u jiné alternativy než syntetické hormony.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >