Nasazení HA a žádná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brumi
Kelišová 6015 příspěvků 10.05.18 07:50
nasazení HA a hned žádná ms

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, nikdy se mi to teda ještě nestalo, do delší odmlce jsem opět začala brát HA první den vždy jen slabší krvácení takže jsem vzala první tabletu dnes je to 5 den co beru a ms se hned druhý den zcela zastavila, nikdy předtím mi to neudělalo ms jsem měla klasickou jen byla třeba kratší a slabší ale nikdy nevymizela zcela…dr má dovolenou tak ani neporadí…

Reklama

Reakce:

Anonymní  10.05.18 09:22
@brumi píše:
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, nikdy se mi to teda ještě nestalo, do delší odmlce jsem opět začala brát HA první den vždy jen slabší krvácení takže jsem vzala první tabletu dnes je to 5 den co beru a ms se hned druhý den zcela zastavila, nikdy předtím mi to neudělalo ms jsem měla klasickou jen byla třeba kratší a slabší ale nikdy nevymizela zcela…dr má dovolenou tak ani neporadí…

Ahoj :) nedávno jsem začala brát svou první antikoncepci a stalo se mi to stejne. Menzes přišla, nasadila jsem prášku a už 3. nebo 4. den jsem viděla jen ale spí eni a nakonec vůbec. Nic. Žádný strach, je to normální.

brumi
Kelišová 6015 příspěvků 10.05.18 12:13
@Anonymní píše:
Ahoj :) nedávno jsem začala brát svou první antikoncepci a stalo se mi to stejne. Menzes přišla, nasadila jsem prášku a už 3. nebo 4. den jsem viděla jen ale spí eni a nakonec vůbec. Nic. Žádný strach, je to normální.

Tak bylo by fajn kdyby se ma už nedostavila. Dávala mi bez ha neskutečně zabrat. Takže docela pozitivní :mrgreen: i ta vidina že mám před sebou 3 měsíce klidu :lol: :lol:

admin
Extra třída :D 10334 příspěvků 10.05.18 14:16

Dobrý den,

vyzkoušejte svůj dotaz vložit do naší Poradny gynekologa, zkušený lékař Vám poradí nejlépe.

Přeji pěkný den :kytka:
adminka Lucka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama