Nasazení HA a žádná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brumi
Kelišová 6295 příspěvků 10.05.18 07:50
nasazení HA a hned žádná ms

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, nikdy se mi to teda ještě nestalo, do delší odmlce jsem opět začala brát HA první den vždy jen slabší krvácení takže jsem vzala první tabletu dnes je to 5 den co beru a ms se hned druhý den zcela zastavila, nikdy předtím mi to neudělalo ms jsem měla klasickou jen byla třeba kratší a slabší ale nikdy nevymizela zcela…dr má dovolenou tak ani neporadí…

Reklama

Reakce:

Anonymní  10.05.18 09:22
@brumi píše:
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, nikdy se mi to teda ještě nestalo, do delší odmlce jsem opět začala brát HA první den vždy jen slabší krvácení takže jsem vzala první tabletu dnes je to 5 den co beru a ms se hned druhý den zcela zastavila, nikdy předtím mi to neudělalo ms jsem měla klasickou jen byla třeba kratší a slabší ale nikdy nevymizela zcela…dr má dovolenou tak ani neporadí…

Ahoj :) nedávno jsem začala brát svou první antikoncepci a stalo se mi to stejne. Menzes přišla, nasadila jsem prášku a už 3. nebo 4. den jsem viděla jen ale spí eni a nakonec vůbec. Nic. Žádný strach, je to normální.

brumi
Kelišová 6295 příspěvků 10.05.18 12:13
@Anonymní píše:
Ahoj :) nedávno jsem začala brát svou první antikoncepci a stalo se mi to stejne. Menzes přišla, nasadila jsem prášku a už 3. nebo 4. den jsem viděla jen ale spí eni a nakonec vůbec. Nic. Žádný strach, je to normální.

Tak bylo by fajn kdyby se ma už nedostavila. Dávala mi bez ha neskutečně zabrat. Takže docela pozitivní :mrgreen: i ta vidina že mám před sebou 3 měsíce klidu :lol: :lol:

admin
Extra třída :D 10585 příspěvků 10.05.18 14:16

Dobrý den,

vyzkoušejte svůj dotaz vložit do naší Poradny gynekologa, zkušený lékař Vám poradí nejlépe.

Přeji pěkný den :kytka:
adminka Lucka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama