Nasazení HA a žádná MS

6808
10.5.18 07:50

nasazení HA a hned žádná ms

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, nikdy se mi to teda ještě nestalo, do delší odmlce jsem opět začala brát HA první den vždy jen slabší krvácení takže jsem vzala první tabletu dnes je to 5 den co beru a ms se hned druhý den zcela zastavila, nikdy předtím mi to neudělalo ms jsem měla klasickou jen byla třeba kratší a slabší ale nikdy nevymizela zcela…dr má dovolenou tak ani neporadí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.5.18 09:22
@brumi píše:
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, nikdy se mi to teda ještě nestalo, do delší odmlce jsem opět začala brát HA první den vždy jen slabší krvácení takže jsem vzala první tabletu dnes je to 5 den co beru a ms se hned druhý den zcela zastavila, nikdy předtím mi to neudělalo ms jsem měla klasickou jen byla třeba kratší a slabší ale nikdy nevymizela zcela…dr má dovolenou tak ani neporadí…

Ahoj :) nedávno jsem začala brát svou první antikoncepci a stalo se mi to stejne. Menzes přišla, nasadila jsem prášku a už 3. nebo 4. den jsem viděla jen ale spí eni a nakonec vůbec. Nic. Žádný strach, je to normální.

• Citovat
  • Nahlásit
6808
10.5.18 12:13
@Anonymní píše:
Ahoj :) nedávno jsem začala brát svou první antikoncepci a stalo se mi to stejne. Menzes přišla, nasadila jsem prášku a už 3. nebo 4. den jsem viděla jen ale spí eni a nakonec vůbec. Nic. Žádný strach, je to normální.

Tak bylo by fajn kdyby se ma už nedostavila. Dávala mi bez ha neskutečně zabrat. Takže docela pozitivní :mrgreen: i ta vidina že mám před sebou 3 měsíce klidu :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13691
10.5.18 14:16

Dobrý den,

vyzkoušejte svůj dotaz vložit do naší Poradny gynekologa, zkušený lékař Vám poradí nejlépe.

Přeji pěkný den :kytka:
adminka Lucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama