Reklama

Nasazení HA a žádná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brumi
Kelišová 6380 příspěvků 10.05.18 07:50
nasazení HA a hned žádná ms

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, nikdy se mi to teda ještě nestalo, do delší odmlce jsem opět začala brát HA první den vždy jen slabší krvácení takže jsem vzala první tabletu dnes je to 5 den co beru a ms se hned druhý den zcela zastavila, nikdy předtím mi to neudělalo ms jsem měla klasickou jen byla třeba kratší a slabší ale nikdy nevymizela zcela…dr má dovolenou tak ani neporadí…

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 09:22
@brumi píše:
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, nikdy se mi to teda ještě nestalo, do delší odmlce jsem opět začala brát HA první den vždy jen slabší krvácení takže jsem vzala první tabletu dnes je to 5 den co beru a ms se hned druhý den zcela zastavila, nikdy předtím mi to neudělalo ms jsem měla klasickou jen byla třeba kratší a slabší ale nikdy nevymizela zcela…dr má dovolenou tak ani neporadí…

Ahoj :) nedávno jsem začala brát svou první antikoncepci a stalo se mi to stejne. Menzes přišla, nasadila jsem prášku a už 3. nebo 4. den jsem viděla jen ale spí eni a nakonec vůbec. Nic. Žádný strach, je to normální.

brumi
Kelišová 6380 příspěvků 10.05.18 12:13
@Anonymní píše:
Ahoj :) nedávno jsem začala brát svou první antikoncepci a stalo se mi to stejne. Menzes přišla, nasadila jsem prášku a už 3. nebo 4. den jsem viděla jen ale spí eni a nakonec vůbec. Nic. Žádný strach, je to normální.

Tak bylo by fajn kdyby se ma už nedostavila. Dávala mi bez ha neskutečně zabrat. Takže docela pozitivní :mrgreen: i ta vidina že mám před sebou 3 měsíce klidu :lol: :lol:

admin
Extra třída :D 10883 příspěvků 10.05.18 14:16

Dobrý den,

vyzkoušejte svůj dotaz vložit do naší Poradny gynekologa, zkušený lékař Vám poradí nejlépe.

Přeji pěkný den :kytka:
adminka Lucka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama