Reklama

Nasazení HA Bonadea a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonyme612
Povídálka 12 příspěvků 12.08.18 19:15
Nasazení HA Bonadea a menstruace

Zdravím.
Včera se mi dostavila ms a já si vzala první pilulku nové a mé první antikoncepce Bonadea. Ms byla včera jako každý cyklus začala asi v 5 odpoledne a v 8 jsem si vzalaprvní prášek. Dnes už je menstruace hodně slabá jak když konci normalne mívám ms tak 4-6 dni a středně silnou. Jednou se mi stalo ze jsem ji měla jeden den ale to jsem ještě nic nebrala a je to dost dlouho. Tt jsem měla negativní a dávali jsme si pozor. Dost jsem se tento týden stresovala muže to být i tim? Muže to být vliv té nové antikoncepce? Stalo se vám to někdy? Mate s tím někdo zkušenost nebo s touto antikoncepci? Teď mám už i strach jestli šlo vážně o ms..
Děkuji moc za odpověď. :think:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >