Nasazení HA Bonadea a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonyme612
Povídálka 12 příspěvků 12.08.18 19:15
Nasazení HA Bonadea a menstruace

Zdravím.
Včera se mi dostavila ms a já si vzala první pilulku nové a mé první antikoncepce Bonadea. Ms byla včera jako každý cyklus začala asi v 5 odpoledne a v 8 jsem si vzalaprvní prášek. Dnes už je menstruace hodně slabá jak když konci normalne mívám ms tak 4-6 dni a středně silnou. Jednou se mi stalo ze jsem ji měla jeden den ale to jsem ještě nic nebrala a je to dost dlouho. Tt jsem měla negativní a dávali jsme si pozor. Dost jsem se tento týden stresovala muže to být i tim? Muže to být vliv té nové antikoncepce? Stalo se vám to někdy? Mate s tím někdo zkušenost nebo s touto antikoncepci? Teď mám už i strach jestli šlo vážně o ms..
Děkuji moc za odpověď. :think:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Je to vůbec ona? Premiérku Mayovou semlely dohady o brexitu, vypadá hrozivě

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé Velké Británie usilovně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >